21 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 10d.
Alytus
2020 Balandžio 16d.
4

Alytų puoš tūkstančiai gėlių

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Besitęsiant karantinui Alytuje lauko darbai nesustoja. Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šį miesto želdynuose ir gėlynuose pradėta sodinti beveik 9 tūkstančiai vienmečių ir per tūkstantį daugiamečių gėlių. Pirmuosius spalvotus žiedus jau galima pastebėti Jotvingių gatvėje.

Šiemet miestą puoš įvairios vienmetės gėlės – begonijos, petunijos, palergonijos, plektrantai, serenčiai, skėstažiedžiai, šalavijai ir kiti. Taip pat daugiamečių – ašuočių, gailardijų, gyvatbarzdžių, levisijų, patagoninių verbenų ir kitų gėlių žiedai.

Įkurti gėlių žiedų „upelį“ Jaunimo parke nuspręsta dar praeitų metų rudenį. Šie žiedai visu  savo grožiu atsiskleis po kelerių metų, kai jie pasidaugins.

„Naujų gėlynų šiemet įrengti nenumatoma, tačiau kruopščiai prižiūrimi bei atnaujinami esami gėlynai. Taip pat planuojama pasodinti daug įvairių krūmų Punsko, Ūdrijos, Kalniškės gatvių sankryžos eismo žiede“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Zubrė.

Spalvotais mūsų miesto želdynais ar gėlynais kviesime pasigrožėti, kai tik baigsis karantinas, o šiuo metu prašome pasigerėti nuotraukomis, laikytis rekomendacijų ir likti namuose.


Komentarai

4
Komentuoti
ona2020-04-19
Gėlės gėlėmis,o man svarbu ,kad pušynai žaliuotų.
Svaja2020-04-17
Kodėl Alytuje nepagalvojama apie piramidinius vazonus su krentančiomis gėlėmis. Gali būti ir tos gaiviosios bangelės su krentančių gėlių jūra ir t.t. Norisi kažko nauja. O dabar tas pats kartojasi metų metus. Linkiu miesto puošėjams naujų iniciatyvų.
Neabejingas groźiui2020-04-17
Nenoriu nieko įžeisti, bet atmerkit akis ir pažiūrėkite, kur tas grožis. Kaip ir kasmet neskoningai prisodinate rožių panašių į erškėtrožes ir vaidinate , kad rožės miestas. Nagi nuvažiuokit į Birštoną, Druskininkus. Pažiūrėkite kaip savivaldybės moka puoštis. Samdykite žmones, kurie išmano šį darbą, o ne tuos , kurie tik ateina, ,,atstumti" savo valandas, be jokios meilės augalams. Č ia mano asmeninė nuomonė, gyventojo, kuris nori, kad miestas būtų gražesnis ir patrauklesnis. Ačū.
Theodore2020-04-16
Aš džiaugiuosi šiandien galėdamas pasidalyti savo liudijimu su pasauliu. Niekada neįsivaizduoju savęs tai darantis, tačiau esu kupinas džiaugsmo ir noriu, kad kiti turėtų savo pagalbą. Aš esu biuro sekretorė pagal profesiją, turiu du vaikus su vyru. Mano vyras paliko mane ir mūsų vaikus be jokio paaiškinimo. Jis tiesiog paliko namus, o aš girdėjau, kad jis mato kitą moterį. Aš išbandžiau visas įmanomas priemones, norėdamas jį grąžinti namo, tačiau jis elgėsi keistai manęs atžvilgiu ir netgi apleido vaikus. Aš buvau nusivylęs ir nuniokotas, ieškojau pagalbos iš įvairių pusių, kol pamačiau pranešimą apie dr. Ajayi rašybos keitiklį. Kreipiausi į rašytoją, kuris man pasakė, ką daryti. Jis patikino mane, kad jis ištaria rašybą ir viskas bus gerai per tris dienas, tačiau buvau skeptiškas ir pateikiau keletą minčių, kol galiausiai vėl susisiekiau su juo, mes kartu ėjome į procesą ir nustebau, kad rašyba suveikė, o mano vyras grįžo namo ir atsiklaupė, kad maldautų atleidimo, bet pirmasis buvo jo netikėtas skambutis, nes mes nesikalbėjome apie 6 mėnesius. Dr. Ajayi yra iš tikrųjų jo žodžių žmogus, jei turite problemų dėl savo santykių ar bet kurio gyvenimo aspekto, susisiekite su rašytoju dr. Ajayi dėl ilgalaikio sprendimo.

Paštas: drajayi1990@gmail.com
„Viber“ arba „WhatsApp“ numeris: +2347084887094
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“
  • Žolinė Pivašiūnuose