27 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
Alytus
2020 Balandžio 16d.
7

Likiškių parke vėl įrengti daržai: savivaldybė prašo juos pašalinti

titleNuotraukų galerijaAMS.lt nuotr.

Regis, Alytaus miesto savivaldybės administracijos prašymai atėjus pavasariui nesodinti daržų Likiškių parko teritorijoje liko neišgirsti. Miestelėnų nebaugina parko teritorijoje pastatytos ir apie baudas už daržų sodinimą įspėjančios informacinės lentos. Vos atšilus orams alytiškiai čia vėl įsirengė lysves, o jose jau spėjo sudygti  ir pirmosios daržovės. 

Savivaldybės administracija dėkinga pastabiems alytiškiams už informaciją apie Likiškių parke vėl atsiradusius daržus ir čia besidarbuojančius žmones. Pranešimus gauna telefonu ir programoje „Tvarkau Alytų“ ir dar kartą kreipiasi į gyventojus ir prašo savavališkai nesodinti daržų Raudonkalnio g. Likiškių parke, taip pat  Panemunės kvartale. 

Primename, kad Alytaus miesto tvarkymo ir švaros taisyklės draudžia naudoti miesto teritorijoje esančius bendro naudojimo žaliuosius plotus daržams ir šis pažeidimas nebus toleruojamas. 

Už šio draudimo nepaisymą gali būti skiriama bauda nuo 20 iki 140 Eur. Viešosios tvarkos skyriaus atsakingieji specialistai dės visas pastangas, kad nustatytų pažeidėjus, o Miesto ūkio skyrius likviduos užsodintus daržus.

2017 metais vietoje Raudonkalnio gatvėje buvusių nelegalių daržų pasodintas Šimtmečio parkas. Jį sodino alytiškių šeimos, kurių šaknys Alytuje siekia 100 ir daugiau metų. Praėjusiais metais Likiškių parko teritorijoje įrengtas ir tvenkinys, tad čia kuriama alytiškių poilsiui ir laisvalaikiui skirta zona, kurioje daržams tikrai ne vieta.

 

Komunikacijos skyriaus informacija

 

Fotogalerija


Komentarai

7
Komentuoti
Jole2020-04-18
gerb. mere Cesiuli, jau siemet miesto sventes nebebus, Draguno irgi, tai tuos atlikusius pinigelius skirkite Likiskiu parke padaryti kelis takelius, keleta suoliuku ir keleta treniruokliu, busime be galo, be krasto dekingi :)
pastebėjimas2020-04-17
gal tu jau koronos virusu sergi, kad tą patį ilgiausią komentarą apie sumažėjusių gyventojų skaičių rašai. O apie daržus nėra ką rašyt, nesisackinkit, atvarykit traktorių ir išars tas jų ažias, ką padarysi, jei žmonės lietuviškai nesupranta.
Alyta2020-04-16
Jei ne stogų mentalitetai, kurie kurt nemoka tik atsišlifavę kitų sukurta naudotis, per 5 paskutinius metus į Alytų būt įmanoma pritraukt min. 150 milijonų es paramos ir protingai naudojant, kiti rodikliai ir atmosfera Alytuj. Brt, kaip ir Alitos atveju, kur prieš kiti sukūrė, jie atsišlifavę pasinaudot. Per aną kadencija įdėmiau vertinant net 5 savivaldybės įmonių vadovai pakeisti. Į blogesnės kokybės prieš tai buvusius. Pasekmė valdymui dar prastesni rinkimų rezultatai ir pati neatsakingiausia valdžia ir taryba. Didžiausias gyventojų mažėjimas Alytuj per paskutinius 30 metų. Kur vyksta kryptingai. Nuo buvusių apie 80 tūkstančių sumažėjo iki 50 tūkstančių ir mažėja. Įdomiai atrodytų žurnalistinis tyrimas apie top 10, kurie tiesiai ar netiesiai daugiausia įtakojo Alytaus nykimą laikotarpiais per 30 metų. Simboliškas teisėsaugos verdiktas - uždraust n metų dirbt atsakingą darbą. Šiam, kuris vienok savivaldybės sistemoj iš vadovų buvo gabiausias ir turintis reikiamą ūkinę patirtį. Vadinas tinkami priešingai - negabūs ir aklai paklusmūs. Įdomu valstybei menama žalos suma- sudėjus sumas lėšų, kiek vietoj jo ir dar yra sustatyti atstovai iš svetur išnaudoja atvykstant į darbo vietą Alytuj ir gryžtant kas dieną išnaudoja ir kaip kompensuojama, iš kur dengiama. Vienok taryboj privengia prabilt apie dzūkijos vandenys ir šilumos tinklai įmonių reikslus garsiau. Kiek priartėjo, tik susigūžia ir.. kitur per menkniekius vieni kitus blusinėja be gailesčio. Toks kaip pusiau policinio valdymas ant Alytaus. Labai daug ir koncentruotos energijos skiriama, kad užslopint neįtinkančius.
ALGIS2020-04-16
O PARKO TERITORIJOJ GYV .NAMUS BUS GALIMA STATYT
alytiškė2020-04-16
labai tikslus komentaras.
alytiškė2020-04-16
labai tikslus komentaras.
kaimieciai 2020-04-16
juk negali be zemes
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose