5.1 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Balandžio 15d.
5

COVID-19 situacija Dzūkijos sostinėje – stabili, tačiau atsipalaiduoti negalima (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerija

Po ilgojo Velykų savaitgalio medikai kol kas nesulaukė peršalimo ligų ar koronaviruso simptomus jaučiančių žmonių antplūdžio. Priešingai, situacija stabili, tačiau atsipalaiduoti dar negalima, įsitikinęs VšĮ „Alytaus poliklinika“ direktorius Marius Jasaitis.  

„Situacija nėra prasta, tačiau tikroji padėtis paaiškės antroje savaitės pusėje. Mėginiai imami ir karščiavimo klinikoje, ir mobiliajame patikros punkte. Čia eilių nėra, todėl ir punktas dirba trumpiau – nuo 8 iki 12 valandos, ilgojo savaitgalio metu pasitikrinti tepanoro 30 žmonių, esant poreikiui darbo laikas bus pratęstas“, – komentavo M. Jasaitis.

Jeigu pajutote peršalimo ligoms būdingus simptomus, turite telefonu kreiptis į savo šeimos gydytoją.  Jeigu specialistas nuspręs, jog yra peršalimo ar COVID-19 ligos požymių, jus nukreips į karščiavimo kliniką, kuri veikia šalia Alytaus poliklinikos.

Siekiant apsaugoti aplinkinius, aikštelė prie karščiavimo klinikos aptverta. Prie šios budi du specialistai, padedantys suprasti, kaip turi elgtis atvykusysis.

ATNAUJINTA

  • Šiandien nuo šios infekcijos pasveiko dar vienas alytiškis. Tad COVID-19 infekciją jau įveikė 4 Alytaus miesto gyventojai, tačiau nustatytas dar 1 koronaviruso atvejis. Juo nuo šeimos narių užsikrėtė alytiškė.
  • Koronavirusas iš viso nustatytas 24 Alytaus miesto gyventojams (4 iš jų pasveiko).
  • Mobiliame koronaviruso patikros punkte, nuo jo veiklos pradžios, ištirti 739 asmenys ir 1 tūkst. 28 medikai.
  • Laikinojo karantinavimo vietoje – Alytaus miesto stadiono sportininkų namuose (Birutės g. 5) šiuo metu apsistoję 7 alytiškiai, dar 9 gyvena viešbutyje „Dzūkija“.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
komentatoriui VAU2020-04-16
Be abejo tau reikia i poliklinika - pas psichiatra!
alytiškė2020-04-16
jau gal tūkstantį kartų girdėjom, kiek mieste sumažėjo gyventojų. man atrodo, kad čia taspats kadras rašinėja. j
fil2020-04-16
80 tukstančių gyventojų buvo prie ruso. atsidare sienos ir žmonės išvažiavo.
Alyta2020-04-16
Jei ne stogų mentalitetai, kurie kurt nemoka tik atsišlifavę kitų sukurta naudotis, per 5 paskutinius metus į Alytų būt įmanoma pritraukt min. 150 milijonų es paramos ir protingai naudojant, kiti rodikliai ir atmosfera Alytuj. Brt, kaip ir Alitos atveju, kur prieš kiti sukūrė, jie atsišlifavę pasinaudot. Per aną kadencija įdėmiau vertinant net 5 savivaldybės įmonių vadovai pakeisti. Į blogesnės kokybės prieš tai buvusius. Pasekmė valdymui dar prastesni rinkimų rezultatai ir pati neatsakingiausia valdžia ir taryba. Didžiausias gyventojų mažėjimas Alytuj per paskutinius 30 metų. Kur vyksta kryptingai. Nuo buvusių apie 80 tūkstančių sumažėjo iki 50 tūkstančių ir mažėja. Įdomiai atrodytų žurnalistinis tyrimas apie top 10, kurie tiesiai ar netiesiai daugiausia įtakojo Alytaus nykimą laikotarpiais per 30 metų. Simboliškas teisėsaugos verdiktas - uždraust n metų dirbt atsakingą darbą. Šiam, kuris vienok savivaldybės sistemoj iš vadovų buvo gabiausias ir turintis reikiamą ūkinę patirtį. Vadinas tinkami priešingai - negabūs ir aklai paklusmūs. Įdomu valstybei menama žalos suma- sudėjus sumas lėšų, kiek vietoj jo ir dar yra sustatyti atstovai iš svetur išnaudoja atvykstant į darbo vietą Alytuj ir gryžtant kas dieną išnaudoja ir kaip kompensuojama, iš kur dengiama. Vienok taryboj privengia prabilt apie dzūkijos vandenys ir šilumos tinklai įmonių reikslus garsiau. Kiek priartėjo, tik susigūžia ir.. kitur per menkniekius vieni kitus blusinėja be gailesčio. Toks kaip pusiau policinio valdymas ant Alytaus. Labai daug ir koncentruotos energijos skiriama, kad užslopint neįtinkančius.
Vau2020-04-15
Oho,kiek poliklinikos medikų pasitikrino, virš 1000, o susirgusių virš 20! Tai nučiupinėjo nabagėlius nuo kojų ligi galvos...iš juoko ir pilvas paskaudo! Eisiu ryt į polikliniką!!!
traffix.lt