13 c Alytus
Ketvirtadienis, Gegužės 28d.
Įdomu
2020 Balandžio 14d.
2

Siūlo „pirštinį“ durų atidarytuvą

title

„Fingeris“, tai – saugus ir praktiškas „pirštinis“ durų atidarytuvas, nereikalaujantis beveik jokių gamybinių sąnaudų ar finansinių investicijų, atradimą skelbia Alytaus rajono bibliotekininkai.

Pirštinį durų atidarytuvą (PDA) kiekvienas gali nesunkiai „pasigaminti“, tam kuo puikiausiai tiks vienas suplyšusios pirštinės pirštas...

Pasak bibliotekininkų, šiuo metu saugumo sumetimais daugelis duris stengiamės atsidaryti mūvėdami vienkartines pirštines, tačiau toks būdas kelia tam tikrų nepatogumų: sunku greitai užsimauti ant rankos, o ir ranka joje labai prakaituoja.

Greitiems bei skubiems atvejais ir numatytas „fingeris“, jį pakanka užsimauti jį ant vieno rankos pirščiuko, o visos durys nuo šiol jums bus visuomet saugiai atviros.

Ir nereikia jokių papildomų rankenų ar kitų gremėzdiškų įrengimų, nesudėtingą, bet reikalingą išradimą pristato bibliotekininkai.


Komentarai

2
Komentuoti
Alyta2020-04-15
Jei ne stogų mentalitetai, kurie kurt nemoka tik atsišlifavę kitų sukurta naudotis, per 5 paskutinius metus į Alytų būt įmanoma pritraukt min. 150 milijonų es paramos ir protingai naudojant, kiti rodikliai ir atmosfera Alytuj. Brt, kaip ir Alitos atveju, kur prieš kiti sukūrė, jie atsišlifavę pasinaudot. Per aną kadencija įdėmiau vertinant net 5 savivaldybės įmonių vadovai pakeisti. Į blogesnės kokybės prieš tai buvusius. Pasekmė valdymui dar prastesni rinkimų rezultatai ir pati neatsakingiausia valdžia ir taryba. Didžiausias gyventojų mažėjimas Alytuj per paskutinius 30 metų. Kur vyksta kryptingai. Nuo buvusių apie 80 tūkstančių sumažėjo iki 50 tūkstančių ir mažėja. Įdomiai atrodytų žurnalistinis tyrimas apie top 10, kurie tiesiai ar netiesiai daugiausia įtakojo Alytaus nykimą laikotarpiais per 30 metų. Simboliškas teisėsaugos verdiktas - uždraust n metų dirbt atsakingą darbą. Šiam, kuris vienok savivaldybės sistemoj iš vadovų buvo gabiausias ir turintis reikiamą ūkinę patirtį. Vadinas tinkami priešingai - negabūs ir aklai paklusmūs. Įdomu valstybei menama žalos suma- sudėjus sumas lėšų, kiek vietoj jo ir dar yra sustatyti atstovai iš svetur išnaudoja atvykstant į darbo vietą Alytuj ir gryžtant kas dieną išnaudoja ir kaip kompensuojama, iš kur dengiama. Vienok taryboj privengia prabilt apie dzūkijos vandenys ir šilumos tinklai įmonių reikslus garsiau. Kiek priartėjo, tik susigūžia ir.. kitur per menkniekius vieni kitus blusinėja be gailesčio. Toks kaip pusiau policinio valdymas ant Alytaus. Labai daug ir koncentruotos energijos skiriama, kad užslopint neįtinkančius.
ALGIS2020-04-15
per telika rode gera kauke lenkas buvo uzsidejes is kondono
traffix.lt