18 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
Transportas
2020 Balandžio 13d.
0

Darbą atnaujina tarpmiestiniai autobusai

titleNuotraukų galerija

Keleivių vežėja „Kautra” atnaujina susisiekimą tarpmiestiniais autobusais. Pradžioje įmonė planuoja darbą tarp didžiųjų šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus.

„Planuojame pradžioje dirbti su dešimčia autobusų. Norisi susigrąžinti keleivius palaipsniui. Tam turime padaryti 200%, kad žmonės nejaustų diskomforto, nedvejotų. Tai – nauja situacija visiems. Šiemet išmokome tikrai daug naujo”, - tvirtina „Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas. Pasak jo, atnaujinant darbą didžiausias dėmesys bus skiriamas saugumui – ir keleivių, ir vairuotojų.

„Atskiriame vairuotojo zoną, kad būtų išlaikomas atstumas tarp jų ir keleivių. Į autobusus parduodame tik pusę bilietų nei yra juose vietų. Viskas tam, kad būtų užtikrintas minimalus atstumas tarp keleivių.

Autobusai kiekvieną dieną bus dezinfekuojami, prieš reisą ir po reiso. Tai daro specialiai skirtas personalas, taip pat ir vairuotojai po reiso dezinfekuoja autobuso vidų - ranktūrius, sėdynių rankenas ir kt..

Keleiviai bus skatinami dezinfekuoti rankas prieš įlipdami į autobusą, tam prie įėjimo durų sumontuotos dezinfekcinio skysčio talpos.

Tarpmiestiniai autobusai darbą iš Alytaus ir dar 5 stočių Lietuvoje pradės balandžio 14-ąją, antradienį.

Atnaujintų tarpmiestinių maršrutų laikus keleiviai gali rasti internete ČIA.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt