1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2020 Balandžio 11d.
26

Dainaviškiai sezoną pradės trečią savaitę po karantino

titleDFK „Dainava“ atstovas, FA „Dainava“ vadovas R. Kantaravičius

Lietuvos futbolo klubų sąjungos (LFKS), jungiančios I lygos klubus, nariai su Lietuvos futbolo federacija (LFF) sutarė dėl pirmenybių pradžios ir formato.

Iki Velykų planuoti 4 turai neįvyko, mat kovą turėjęs startuoti I lygos sezonas neprasidėjo dėl karantino.

Komandos sutarė, kad sezonas prasidės po karantino pabaigos praėjus ne mažiau 3 savaitėms, iš kurių 2 savaičių prireiks užsienio žaidėjų karantinavimuisi Lietuvoje. DFK „Dainavos“ peržiūroje pavasarį dalyvavo užsieniečiai iš Japonijos, Ukrainos, o treniravo specialistas iš Lenkijos.

Pasak Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ atstovo, Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ vadovas Rimo Kantaravičiaus, „...komanda – suformuota. Rėmėjai yra likę, tiesa, sutartis su savivaldybe dar nepasirašyta, tačiau miesto taryba paramai yra pritarusi, tad viskas turėtų būti gerai“. Pasak dainaviškių atstovo, jeigu taip atsitiktų, kad savivaldybė savo pažadų netesėtų, būtų sunku, tačiau komanda dalyvauti I lygoje galėtų pasitelkusi daugiau savo akademijos jaunimo.

Su 4-oje vietoje pernai finišavusia DFK „Dainava“ I lygoje turėtų rungtyniauti 14-a komandų, tarp jų – praėjusio sezono čempionas, į LFF aukščiausią (A) lygą dėl nepakankamų finansų nežengęs dėl  Telšių „Džiugas“, bronzos laimėtojas „Vilniaus vytis“, Kėdainių „Nevėžis“, minėti FA „Šiauliai“, į A lygą taikęs Kauno „Hegelmann Litauen“ ir kt.

Daugelis būsimų 2020 m. I lygos dalyvių pasisakė už trumpesnę, pusantro rato sistemą: pirmame komandos tarpusavyje sužais po kartą, o po to susitiks lyderių (1-8 vietų) arba antroje grupėje (9-14 v.). Šiai idėjai nepritarė vieninteliai FA „Šiauliai“, kurių atstovas Deivis Kančelskis tokioje sistemoje, pirmenybių pabaigoje, įžvelgė galimą lažybinio „fono“ riziką.


Komentarai

26
Komentuoti
Adna Aslem2020-05-03

Gyvenimas yra paslaptis su daugybe klausimų, į kuriuos reikia atsakyti. Su kokia bėda jūs susiduriate žemėje?
Ar jūsų vyras ar žmona paliko jūsų gyvenimą neturėdami jokio gero paaiškinimo, dėl kurio jūs galite sumišti ir norite, kad jie grįžtų į savo gyvenimą? Daktaras Ajajus yra tinkamas žmogus šiam darbui, jis yra galingas rašybos rašytojas, kurį palaimino protėviai ir kurį dievai priėmė kaip jų kandiklį žemėje. . Aš ir mano vyras buvome išsiskyrę 9 mėnesius be bendravimo, tačiau, pasak dr. Ajayi, jis grįžo ir mes vėl esame viena laiminga šeima. Jei susiduriate su bet kokiomis gyvenimo problemomis, nesvarbu, ar tai būtų darbe, ar namuose, jums reikia greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi. „Viber“ arba „Whatsup“: +2347084887094 arba el. Paštas: [email protected]
Nu2020-04-14
Ir ne karta
Paces2020-04-14
reikia i subine prispardyti
Va tai tai2020-04-14
nevarykit į pievas, čia straipsnis apie dfk dainava artėjantį sezoną su atstovo komentaru.
Galvoju2020-04-14
Gal salės futbolas bus neblogas.
Pačėas2020-04-14
banditizmas
to Tai:2020-04-14
o kuriems alytiskiams idomus sales futbolas, jeigu zais tie Jonavos, brazilai ar vilniaus zaidejai? jeigu bus 2 alytiskiai tai kam ta komanda? vadovui plauti pinigus? ar pabaliavoti uz tuos pinigus? Skolas atiduoti? ar visiuomeneje pasirodyti?
Tai2020-04-14
Tai tie kur po simta sveria situs akademsikus sunesiotu:) o po menesio trenkiu ir lauke apzaistu:)jo dave pinigu sales futbolui alytaus alycuij ir jau sudeti komplektuoja:)ateis zaidejai is vikingu jonavos is vycio pora pora brazilu ir alt zmones bei vln:) ir tiketina kad isvysim kita sezona lauko antroij lygoij:)
To geldas2020-04-13
Bet tu ir parodai, kad esi kiauras. Ši savivaldybė mažiausiai skiria futbolui is visų kurios turi futbolo komandas. Ir futbolas I lygoje ne šiknoje tempiasi. Plius jaunimui tobulėt yra super. Koks tuščias tavo komentaras.
geldas2020-04-13
Savivaldybe turetu taupyti pinigus ir nedavineti, ju visokiems kamuoliu spardytojams ir metytojams. Ju tas futbolas ir krepsinis reikalingas tik saujalei megeju. Jei jau tokie profesionalus klubai ir moka algas zaidejams tegul susiesko remeju , sponcoriu kaip visam normaliam sviete . Labai lengva prasyti ir gauti visu mokesciu moketoju pinigu is sitos netikusios savivaldybes biudzeto. Tos ju komandos pastoviai tysiasi paskutinese vietose. Mieste pilna darbu bei reikalu kur zymiai naudingiau butu panaudojamos tos dideles pinigu sumos. Tikiuosi si krize pastatys i vieta tuos kamuoliu bumsetojus ir visokias sou verslo gviazdas, kur pinigus gaudavo uz oro vaikyma aikstelese bei koncertu , teatru salese.
gedas2020-04-13
Dainava su Gintu ir Saulium pasiderina ir ziema zaidzia futsal. I lyga laukas ir A lyga sale idealu. Keletas vyresniu pasijungia ir puiku salej.
To Romanovu seima2020-04-13
Su sv. Velykomis visus... Kiek suprantu Romanovas su seima grizta i futbola??? jeigu jau alytis i sale grizta, o ir gavo finansavima sales futbolui... Giedra ar Auryte administratorius... ir vel kels nutukusius senius zaisti? tuos kur apie 100 sveria ? karce, piratas,...
To Romanovu seima2020-04-13
Su sv. Velykomis visus... Kiek suprantu Romanovas su seima grizta i futbola??? jeigu jau alytis i sale grizta, o ir gavo finansavima sales futbolui... Giedra ar Auryte administratorius... ir vel kels nutukusius senius zaisti? tuos kur apie 100 sveria ? karce, piratas,...
Zmogus2020-04-13
Tukiuosi atgims alytaus alytis.ziema zais sales a lygoje alytaus alytis:) sales a lyga alytaus alytis:) tikekimies ir i lauka po ziemos startuos ir atsikurs:) reik dainavai konkurentu:)
Fui2020-04-13
Pačėsas pasigrobė ir išsidalino visiem Alytaus sportam reikalingus pinigus. Kiti gauna tik trupinius.
Ziuziulis2020-04-13
Dirba ir dangsto Alytaus kitu sportu pingais Baubliu bacilu krepsini
Gal2020-04-13
Ponas dar spalvingesnį Makštutį siūlote :)
Nu ksui2020-04-13
Kaip matome lietuvos futbole spalvingas asmenybės,taip ir alytus nėra neišimtis.
Įdomu2020-04-12
Kiečiausia tai, kad Pačėca čia visus perspjovė. Nebaigė čempionato, išvisų sporto šakų daugiausia užsieniečių šelpia ir sumom nevaikiškom, o dar šiknoje velkasi su didžiausiu tinginiu chomičiu ir kas įdomiausia jau tas šaibas kurių neadekvačiai daugiausia skyrė valdžia, turbūt jau''savi'', jas jau paėmęs, kaip kitiems dar nė cento. Vadinasi Cesiulio valdžioje dvigubi standartai jau akivaizdžiai fiksuojami.
Nu2020-04-12
Kas čia nesuprantu kodėl ne Zydriaus Dainavos direktoriaus nuotrauka o bandito plikių buvusios gaujos idėjinio vado nuotrauka, kas čia vyksta.
Fule2020-04-12
Ir vel kliedi.cia....kam idomi ta parodija kam tu uzsenieciuu kai taip yra profai jus
x2020-04-12
Neprasides cempionatas anksciau birzelio 1d. Vaiku cempionatai turbut bus visiskai sutrumpinti. Kam tu uzsienieciu I lygai reikia, neturit kur savivaldybes euru praleist, gal vietiniam jaunimui geriau daugiau moketi
Nu2020-04-12
Įdomu ką mano atstovas šiuo klausimu apie galimą lažybinio „fono“ riziką.
Tai2020-04-12
Dabar SRC pradėkit šmeižto kampaniją, nes laiko namie gulėdami turi tiek pat kaip prieš karantiną. O, kad jie turi jaunimo mes jau matėme. Prieš faktus propoganda plika.
Plikiu2020-04-12
Bacila veisiasi
gedas2020-04-11
Kokios pareigos cia, visu atstovas? Kiek to jaunimo akademijoj ( apie simtus nerasykit) galincio zaist I Lygoj
traffix.lt