19 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
VideoreportažaiTransportas
2020 Balandžio 11d.
12

Apskrities policijos viršininkas pasakė, kiek automobilių mėgino įvažiuoti į Alytų

titleNuotraukų galerija

„Važiuoju detalės”,- sako Luksnėnuose gyvenamąją vietą deklaravęs vyras, tačiau Simno-Seirijų žiedinėje sankryžoje dirbanti policininkė paaiškina, kad tai – ne tas atvejis, kai leidžiama įvažiuoti į miestą ir nurodo vairuotojui apsisukti. „Skubu tėvui vaistų nuo širdies nupirkti”, - pareigūnams aiškina vykimo į Dzūkijos sostinę priežastį visureigio „Mercedes Benz” vairuotojas...   

Nuo penktadienio 20 valandos trims paroms blokuojamis įvažiavimai į šalies miestus, dirba gausios policijos pajėgos. Alytaus mieste patruliuojama ties keturiais įvažiavimais, dirba mobilūs policijos ekipažai. Vien tik per šią naktį 42 transporto priemonės nebuvo įleistos į miestą. Keliavusiems teko apsisukti ir grįžti.

Patikros postuose  dirba ir Alytaus apskrities VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius. Į Dzūkijos sostinę atvyko Lietuvos generalinio policijos komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius. Policija mūsų mieste darbuojasi didesniu nei įprasta režimu, be patikros postų tvarką mieste užtikrina mobilūs ekipažai. Per pirmą parą nusikalstamumas mieste nepadidėjo, užregistruotos septynios nusikalstamos veikos.

Įvažiavimai į miestus bus blokuojami iki pirmadienio 20 valandos.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

12
Komentuoti
Danutė2020-04-13
Jeigu buvo pasakyta ,kad negalima išvažiuot ,tai ir reikia laikytis režimo,bet atsiranda tokių gudručių, kurie tipo protingesni už kitus, išvažiavai ir tupėk.
Zmogus2020-04-12
Pareigunai dirbs 3 paras saunuoliai , bet tualeto niekur nesimato nei vienam poste ,kur ziuri profsajunga?
Puf2020-04-12
Na ir ka? Antradieni visi vaziuos visur kur reikia ir kur nereikia, ir ka cia norejot parodyti?
Jadze2020-04-12
Šiaurės Korėjos lygis.

Stasys2020-04-12
Na ir Debilu didžioji dauguma jiems nereikia nieko o kai blogai tai kur policija. Debilizmui ribų ner
Strutis2020-04-12
Parodė Skvetnelis savo tvyrtą ranką. Įdomu kur išmankštino,gal atsmaukydamas,užsmaukydamas? Visa europa iš šitų nesamonių juokesi.
Antas2020-04-12
Šitas virusas parodė koks yra mūsų tautos išprusimas. Didelis procentas tautiečių, ypač jaunimas, jaunos šeimos yra netoli degradacijos ribos - kurie nesupranta paprastų žodžių kaip, karantinas, saviizoliacija, o žodis KULTŪRA tai visiškai svetima. Dėl tokių degradų per šventes turi dirbti daug žmonių, kurie turi šeimas.
Pilietis2020-04-12
Va kur švaistomi pinigai,o tuo metu vagys sukasi kaip išmanydami
Jan2020-04-12
Kaip cia Cesiulis nesidrasoko, nevaidina didvyrio, juk gera proga pasikelt reitingus kaip per gaisra
Idomu2020-04-12
Kodėl mentai nedėvi uniforminių kepurių? Ar taip nėra pažeidžiamas statutas? Kaip jie prisistato piliečiams, kaip atiduoda pagarbą? Tam pačiam poste vieni uniforma dėvi vienaip kiti kitaip kažkoks kolukis
Mm2020-04-12
Kaimas, pats tai tikreusia jau miescionis trinkele
Hu2020-04-11
Straipsnio pavadinimas tai nezinia ar juoktis ar verkt... lygis kaimo...
traffix.lt