26 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
Alytus
2020 Balandžio 10d.
6

Alytiškių iniciatyva – grojantys suoliukai „Su gaivia bangele...“ (BALSAVIMAS)

titleGrojantis suoliukas Lenkijoje (Asociatyvi nuotr.)

Alytiškių taip mėgstamas Alytaus miesto himnas įprastai skamba įvairiose šventėse, o jei jį galėtume išgirsti daug dažniau? Alytiškis Darius Šalaševičius siūlo įrengti 3 grojančius suoliukus įvairiose miesto vietose. Juose ne tik skambėtų mūsų miesto himnas „Su gaivia bangele...“, bet kartu būtų galimybė pasirinkti ir kitokią muziką.

Iniciatyvos autoriaus teigimu, šie mažosios infrastruktūros elementai papildytų jau dabar puoselėjimas erdves ir traukos objektus, įprasmintų Alytaus miesto himną. Jį kaskart galėtų prisiminti kiekvienas jam neabejingas alytiškis, o miesto svečiai su juo susipažintų ar net išmoktų.

Siūloma šiuos tris suoliukus įrengti Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje arba Baltosios rožės tilto prieigose.

Tokie suoliukai jau veikia Latvijoje, Lenkijoje ir Vilniuje. Pastarasis įrengtas Lenkijos ambasados iniciatyva. Jis skirtas Lenkijos kunigaikščiui, kompozitoriui Mykolui Kleopui Oginskiui atminti. Čia paspaudus mygtuką groja jo kūriniai, o ant suoliuko galima perskaityti istoriją ir susipažinti su šiuo kompozitoriumi.

Grojančių suoliukų iniciatyva varžosi tarp penkių projektų mažos apimties kategorijoje, tad kviečiame iki birželio 15 d. visus alytiškius nuo 16 metų balsuoti už šią ir kitas iniciatyvas. Daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis.

Susipažinkite su projektais:

Mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:

1. Alytaus diskgolfas (18 krepšių diskgolfo parkas – Jaunimo arba Kurorto parkuose). 

2. Meilės plytelė (simbolinės plytelės,  skirtos pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes, įrengimas Rotušės aikštėje).

3. „Su gaivia bangele...“ (pastatyti 3 grojančius suoliukus Alytaus Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje/Baltosios rožės tilte.)

4. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (vaikų žaidimo zona Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje).

5. „Mūsų laisvalaikis“ (pojūčių terapijos (sveikatingumo) takas, paremtas S. Kneipo sveikatinimo teorija, bei pasivaikščiojimų takas VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojams ir lankytojams).

Didelės apimties (iki 150 tūkst. eurų vertės) projektai:

1.  Alytaus apžvalgos bokštas (bent 18 m bokštas Jaunimo parke ant šlaito, šalia riedučių parko).

2.  „Ištikimybė Tau“ (simbolinės skulptūros legendos apie Alytaus miesto įkūrimą tema sukūrimas. Joje būtų vaizduojami pagrindiniai Alytaus įkūrimo legendos veikėjai Alyta ir Mirgrausėlė, stovintys po simboline lelija. Numatoma vieta – aikštė A. Juozapavičiaus ir Studentų gatvių sankryžoje).

3.  A. Matučio parkas – vaikų erdvė (siūloma parke įkurti Kneipo taką, amfiteatrą, dvigubas sūpynes neįgaliesiems, lauko muzikos instrumentus.)

Balsuokite čia http://tiny.cc/h5u5lz

Karantino laikotarpiu balsuojama tik internete. Galima balsuoti vieną kartą už ne daugiau kaip 3 sąrašo projektus atiduodant po vieną balsą už kiekvieną abiejų kategorijų projektą, nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

 

AMSA Komunikacijos skyriaus informacija


Komentarai

6
Komentuoti
Nustebintas2020-04-14
Mano nuomone - tik jau nereikia bandyti iššokti aukščiau savo bambos. Ir nebandyti aplenkti Varšuvos. Pinigus švaistyti galima, bet Alytaus visuomenė dar, toli gražu, nesubrendo iki tokio lygio.
Jole2020-04-12
Jau geriau irenkite kaip Vilniuje, vadinamas "zaliasias stoteles" kaip dabar vaiku zaidimo aiksteles, 1 keletui namu, taip tarp keliu namu, rateliu keletas suoliukai, gelytemis, krumeliais apsodinta, jauku ir smagu. Arba kur prie Vidzgirio baznycios pasodinote azuoliuku aleja, tai padarykit pesciuju takeliu, suoliuku ir keleta treniruokliu, pati puikiausia investicija butu, o ne kazkokie dar grojantys suoliukai ir pan.nesamones. Visiems geru Sv.Velyku!
Noname2020-04-12
Su gaivia bangele korona , korona.
Nu,nu 2020-04-11
Ką dar sugalvosite. Dar to be truko. Suoliuku grojančių. Alytuje ir taip linksma ir be suoliuku. Kelius remontuoja kasmet, kur dar geri. Prasideda pavasarinė pinigų sėja. Ką per daug pinigų sutsupete. Juokinga jau darosi. Galvokite, kaip iš krizės reiks issikapstyti. O ne apie suoliukus galvokite.
ALGIS2020-04-11
siulau leliju g padaryt saligatvi o uzuovejos g zvyrkeili isasfaltuot
Rojus2020-04-11
O dieve tik ne himnas jau toks gedulingas ir tu suolu nereikia geriau dviraciu taka normalu bent viena iki Tarzanijos pvz o ne kaip vrublis uz tilto link kaniuku bl net profesonalus dvirat vos uzmina ir dar suoliukai zmogaus uzpakalio jie tikrai nemate baikit vogt
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose