5 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Gegužės 2d.
10

Koronavirusas pasiglemžė alytiškio gyvybę (ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo COVID-19 infekcijos penktadienio vakarą mirė Alytaus miesto gyventojas.

Apie tai šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Alytiškis buvo per 70 metų amžiaus. Koronavirusu jis susirgo balandį, virusas buvo diagnozuotas Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, kur vyras ir mirė.

Dzūkijos sostinės gyventojas 46-a koronaviruso auka Lietuvoje tapo 46-ąją karantino dieną.

Šalyje per visą laiką COVID-19 infekcija užsikrėtė jau per 1 tūkst. 400 asmenų.

ATNAUJINTA

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje, koronaviruso tyrimus atlikus ligoniams ir medikams, kol kas nebuvo nė vieno teigiamo atvejo.


Komentarai

10
Komentuoti
Neigėjai parsidavėliai2020-05-04

Galvojau, jog tiems, kurie šneka, kad jokios pandemijos nėra, atseit, viskas čia pramanas - na, kad jiems tiesiog protelio trūksta, o gerklės didelės, tai ir rėkia. Bet dabar matau, kad už tų skystų smegenėlių stovi kažkas labai gudrus, kuris diriguoja visam tam nukvakusiam chorui. Pakiša neva įtikinamų skaičių, statistikos, tariamų argumentų. O esmė lieka ta pati - kvailiai ir lieka kvailiai, tik dar bjauriau, kad parsidavę
Nu,nu2020-05-04
Kas dabar šiuo metu svarbiausia. Korono virusas svarbiausia ir daugiau nieko. Uzknisote jau su juo, nes kitų žmonių nereikia žiūrėti, kad jis susirgo, tegu miršta. Ar ką. Papasakosiu vieną atvejį prieš, kokias dvi savaites taip atsitiko. 42 metu jaunas vyras susilaužė koją ir ką jūs galvojate jam jokia pagalba nebuvo suteikta. Tipo dabar korono virusas ir operacijų pasakė nedaro jokių. Žmogui koją lūžo, ką jam daryti. Laukti, kada korono virusas baigsis. Ir ką jūs sau galvojate gydytojai žmogus numirė, o jei būtų padaryta operacija, tai jis būtų gyvas. Taip suprantu visi kiti ligoniai nerūpi, kurie širdies, vėžio ligomis serga, tegu miršta. O tuos, kur parsivare iš užsienio griebiasi žiūrėti. O ypač, tokius, kur gryzo ant kelto debilai ir spjaudo ant visų, tai tokius saugojate. Nesąmonė visiška. 42 metu vyrukas nuvažiavo į kapus, o kur galėjo dar gyventi, dirbo, mokesčius mokejo visus, o kokia pagalba gavo. Spyga po nosimi. Baisu dabar ir susirgti. Reikia žiūrėti visų ligonių, o ne tik korono virusų. Sukrėtė mane.
polcherija2020-05-04
Gaila asilų kurie komentuoja apie medikus,kurie visus mus gelbėjo,ačiu Jums labai.
Blinda2020-05-04
Kažin ar seime nera viruso ? Paranoja tai jau atejo ,o po paranojos ateina virusas.
Gintaras 2020-05-03
Gal jau gana meluot nes jau užkniso su tuo virusu
Albinas2020-05-03
Nesąmonė gryną,o kas numirė nuo vėžio, infarkto ar ko nors kito kodėl nerasot
aliosa2020-05-03
Atejo zmogui laikas palikt si pasauli,nurase koronovirusui.asilu kompanija.jau kitu ligu tipo nera.uzteks pist prota.nusibodot.koki jus medikai,jeigu negydot nuo kitu ligu.ysikando ta virusa ir nurasineja.paranojikai kazkoki,su veryga priesaki,ten kad jis asilas tai ir kinam aisku
Melagiai 2020-05-03
Susikti melagiai ,rasineja nesamones.
Aidanas2020-05-03
Aferistai
As2020-05-03
O kur info apie mirtis nuo kitų bėdų?
O kur info kiek gimė?
Briedas..
traffix.lt