16 c Alytus
Pirmadienis, Gegužės 25d.
VerslasAktualijos
2020 Balandžio 9d.
0

Nebus skaičiuojami VMI ir „Sodros“ administruojamų mokesčių delspinigiai

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

„Informuojame, jog Jūsų vykdoma ekonominė veikla, dėl jai galiojančių apribojimų, yra įtraukta į neigiamą poveikį dėl COVID-19 patyrusių veiklų sąrašą, todėl iki ekstremaliosios situacijos pabaigos ir dar du mėnesius po jos, Jums automatiškai, be prašymo, nebus skaičiuojami Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir „Sodros“ administruojamų mokesčių delspinigiai, taip pat, nebus inicijuoti nauji mokesčių išieškojimo veiksmai, informuoja VMI.

VMI patikslina, kad „pasibaigus ekstremaliajai situacijai, Jūs turėsite du mėnesius mokesčiams sumokėti arba sudaryti mokestinės paskolos sutartį be palūkanų, tuos du mėnesius, jums bus taikomos pagalbos priemonės: nebus vykdomas naujų deklaruotų mokesčių išieškojimas, nuo jų nebus skaičiuojami delspinigiai“.

Šiuo metu visos VMI paslaugos ir konsultacijos yra teikiamos tik nuotoliniu būdu.

VMI atkreipia dėmesį, kad vykdomų veiklų įtraukimas į neigiamą poveikį dėl COVID-19 patyrusių veiklų sąrašą yra susijęs tik su mokestinės pagalbos priemonėmis. 

Dėl informacijos apie fiksuoto dydžio išmoką, savarankiškai dirbantiems asmenims reiktų kreiptis į Užimtumo tarnybą (Darbo biržą).

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt