13 c Alytus
Ketvirtadienis, Gegužės 28d.
Verslas
2020 Balandžio 9d.
0

Pigu.lt prekiaus maistu: pristatys visoje šalyje

title

Didžiausia Baltijos šalyse prekybos internetu bendrovė „Pigu“ pradeda prekybą maisto produktais. Į prekybos centrą internete sutelkusi žinomas parduotuves ir prekės ženklus, „Pigu“ ir toliau plečia asortimentą.

Jau šiandien pirkėjai gali užsisakyti būtiniausių maisto produktų, kuriuos Pigu.lt pristatys visoje Lietuvoje. Užsakymų pristatymui įprastai klientai gali rinktis nemokamą atsiėmimą užsakymų atsiėmimo punktuose didžiuosiuose miestuose, jau keletą savaičių veikia ir mobilieji punktai Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose. Taip pat klientai gali rinktis savitarnos terminalus ar pristatymą per kurjerį, taip yra aptarnaujamos tos šalies vietovės, į kurias kiti maisto prekių tiekėjai įprastai nevažiuoja.

 „Visuomet siekėme, kad mūsų pirkėjas galėtų vienoje vietoje įsigyti viską, ko tik norisi. Šiuo sudėtingu laikotarpiu maisto produktai yra labai svarbi pirkinių krepšelio dalis, todėl paskelbę, jog tampame prekybos centru internete, įtraukėme ir juos. Iki šiol prekiavę kava ir arbata, dabar asortimentą praplėtėme kitomis kasdienėmis ilgesnio galiojimo prekėmis. Svarbu ir tai, kad prekes galime pristatyti visoje Lietuvoje, net tose vietovėse, kur nebuvo įprasta į namus gauti internetu užsakytų maisto produktų“, – sako Dainius Liulys, „Pigu“ generalinis direktorius.

„Pigu.lt“ asortimente nuo šiandien atsirado kruopos, makaronai, dribsniai, košės, konservuoti produktai, aliejus, kakava, saldumynai, padažai, prieskoniai, riešutai, džiovinti vaisiai, sausi pusryčiai, sriubos, sultiniai, vytinti mėsos gaminiai, UAT pienas, kūdikių maistas ir kitos prekės. Tarp pirkėjams siūlomų prekių ženklų – žinomi ir pamėgti pavadinimai, tokie kaip „Bonduelle“, „Kellog‘s“, „Santa Maria“, „Jacobs“, „Estrella“, „Milka“, „Galinta“.

Prekyba maistu nuo ketvirtadienio vykdoma visose trijose Baltijos šalyse per Pigu.lt, 220.lv ir Kaup24.ee. Maisto produktus pirkėjams siūlo tiek Pigu.lt, tiek prekybos centre prekiaujantys vietos verslai, tokie kaip „Vero Coffee House“, „Coffee Address“, „Punuts production“, „Dorena“, „Seranas“, „Kavos pupelė“. Pasak D. Liulio, netrukus planuojama didinti partnerių skaičių ir jų tiekiamo maisto produktų asortimentą.

„Pradedame su asortimentu, kokį galima rasti nedidelėje maisto prekių parduotuvėje. Tikimės, kad jau dabar tai padės mūsų pirkėjams daugiau įsigyti vienu kartu ir rečiau eiti iš namų. Tuo pačiu jau dabar dedame pagrindus plėtrai – kalbamės su savo partneriais ir kviečiame visus Baltijos šalyse veikiančius maisto tiekėjus, pardavėjus prisijungti ir prekiauti mūsų prekybos centre internete“, – sako „Pigu“ generalinis direktorius.

Dėmesys saugumui ir efektyvumui

Plėsdama veiklos kryptis, didindama asortimentą, „Pigu“ komanda ėmėsi reikalingų priemonių, kad būtų užtikrintas nenutrūkstamas prekių judėjimas ir, svarbiausia, komandos, partnerių bei klientų saugumas. Priimtos dešimtys naujų darbuotojų sandėlyje, jame darbas organizuojamas trimis kontakto neturinčiomis pamainomis, laikomasi visų sveikatos apsaugos rekomendacijų. Tiekimo grandinei sustiprinti ir greitesniam pristatymui organizuoti veiklą pradėjo trys mobilūs užsakymų atsiėmimo punktai, planuojama savitarnos terminalų plėtra.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt