16 c Alytus
Pirmadienis, Gegužės 25d.
Verslas
2020 Balandžio 8d.
2

Paštomatai – perpildyti: privačius klientus skatina naudotis el. savitarna

titleNuotraukų galerija

„Paštomatai pilni, todėl siuntinius išvežiotojai parsiveža atgal”, - operatorė sako siuntos iš Kauno šeštą dieną nesulaukiančiam klientui. Galop pranešta, kad siuntinius alytiškiai galės atsiimti tiesiai iš kurjerio, kuris klientų lauks nuo 18.15 iki 20 val. (prie PC „Norfa“ Topolių g.). Išlaikant saugų atstumą, eilė nusidriekė per 100 metrų. Pranešama, kad karantino metu triskart padaugėjo siuntinių.

„Omniva LT“ privačius klientus skatina naudotis el. savitarnos paslaugomis

Siuntinio siuntimo prie paštomato paslaugos kaina nuo šiol bus prieinama nuo 2,69 Eur už siuntinį. Visi klientai, kurie iki šiol pirmenybę teikė šiai paslaugai – siuntas formuoti prie paštomato, skatinami pradėti naudoti bendrovės privačių klientų el. savitarną. El. savitarnos paslaugos kainodara per internetą išliks nepakitusi, nes COVID-19 krizės laikotarpiu yra be galo svarbi šalies visuomenei ir ekonomikai. Internetu paslauga ir toliau teikiama tokiomis pačiomis sąlygomis – nuo 2,15 Eur už siuntinį.
 
„Itin staigus siuntų paslaugos paklausos išaugimas padiktavo būtinus prevencinius ir operacinius bendrovės veiklos veiksmus: per trumpą laiką įdarbinome 80 darbuotojų ir toliau ieškome naujų, didmiesčių paštomatai aptarnaujami kas valandą, o ne dukart per dieną kaip anksčiau, kiekvieną dieną prevenciškai valomi paštomatų paviršiai ir kt. Siekdami kaip įmanoma operatyviau aptarnauti nuolat drastiškai augantį siuntų kiekį, skatiname piliečius pradėti naudotis mūsų privačių klientų el. savitarna. Ši paslauga, lyginant su siuntinio siuntimu per paštomatą, yra greitesnė, saugesnė ir dar patogesnė – atėjus prie paštomato telieka tik įdėti siuntinį išsiuntimui. Tai ypač svarbu šiuo metu siekiant sumažinti prie paštomato praleidžiamą laiką“, – sako „Omniva LT“ vadovas Simonas Bielskis.
 
Pasak S. Bielskio, tikimasi, kad šis paštomatinės paslaugos kainodaros pokytis padės visiems vartotojams greičiau persiorientuoti į el. aplinką, taip dar labiau saugant visuomenę, juolab kad el. savitarnoje bus taikomos tokios pačios sąlygos kaip ir anksčiau: „Paslaugas užsakinėjant el. savitarnoje laikas prie paštomato bus trumpesnis ir dar labiau sumažės bet kokio kontakto galimybė. Taip pat kurjeriai galės greičiau užpildyti laisvus skyrelius – atitinkamai mažinant siuntų vėlavimus bei aptarnaujant dar didesnį siuntų srautą.“
 
Naudodamiesi „Omniva LT“ privačių klientų el. savitarna siuntėjai gali iš karto matyti labiausiai perpildytus paštomatus ir pasirinkti kitą artimiausią paštomatą, patogiai el. paštu ir SMS žinute gauti siuntos kodą, su kuriuo galės sekti siuntą omniva.lt puslapyje, adreso kortelę vis dar galima paprastai atsispausdinti prie paštomato bei trapiems siuntiniams iš anksto užsisakyti paslaugą „Atsargiai“.
 
Įvedus karantiną „Omniva LT“ paštomatinių siuntų skaičius nuo kovo pradžios išaugo daugiau nei dvigubai, šiomis ekstremaliomis rinkos sąlygomis paštomatai tampa perpildyti ir dalis gyventojų susiduria su siuntų vėlavimu nuo 1 iki 5 dienų ar daugiau. Šiuo metu gavėjas siuntą iš paštomato atsiima vidutiniškai per vieną dieną – vadinasi, paštomato skyrelis būna užimtas vieną dieną ir kita siunta į jį negali būti įdėta. Gyventojų prašoma, gavus SMS žinutę, siuntą atsiimti „Omniva LT“ paštomate kaip įmanoma greičiau.

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Siaip2020-04-09
Kainas pastomatai neblogai uzsikele :D daugiau nei dvigubai..
Zuzė2020-04-08
O tai ar negalėtų siuntų tarnybos daugiau paštomatų pastatyti,ne tik prie PC,bet ir miegamuosiuose rajonuose,juk siuntų tarnybos tikrai gerai laikosi,o žmonėms labai patogu būtų,nes dabar miesta paštomatų tikrai permažai yra
traffix.lt