-273.15 c Alytus
Sekmadienis, Gegužės 31d.
Alytus
2020 Balandžio 8d.
11

Draudžiama įvažiuoti į dar dvi jaunimo pamėgtas būriavimosi vietas

titleAMS.lt nuotr.

Siekiant išvengti žmonių susibūrimų prieš kelias savaites gyventojams buvo uždrausta įvažiuoti į populiarias miesto vietas – Dainų slėnį, Alytaus piliakalnio prieigas ir automobilių stovėjimo aikštelę, esančią netoli Didžiosios Dailidės. Atšilus orams Alytaus miesto jaunimas pradėjo būriuotis nuošalesnėse automobilių stovėjimo aikštelėse – nepaisydami šalyje galiojančių įstatymų ir pažeisdami karantino reikalavimus.

Stengdamasi riboti jaunimo susibūrimus karantino metu, Alytaus miesto savivaldybė pastatė papildomus draudimo ženklus dar dviejose jaunimo pamėgtose aikštelėse. Nuo šiol draudžiama įvažiuoti į Stoties g. (šalia Alytaus geležinkelio stoties) esančią aikštelę ir šalia Tūkstantmečio tilto esančią susibūrimo vietą. 

Atsiradus šiems ženklams policija turės teisę bausti draudimo nesilaikančius asmenis. Baudos pilnamečiams, kurie pirmą kartą pažeis reikalavimą, sieks 250 Eur, nubaudus nepilnametį jo tėvams reikės susimokėti 125 Eur.

Primename, kad karantino laikotarpiu negalima būriuotis daugiau nei dviem asmenims, išskyrus tos pačios šeimos narius.


Komentarai

11
Komentuoti
Bevardis 2020-04-12
Tuio aisi per kiemą y lauko tualetą ir gausi 250 baudos
Zuviukas2020-04-10
Skirta AS , kur cia problema sustoji pries zenkla ir eini zvejot , 3 meksrus sventem prigriebiau viskas super. O jei i miska tai kam ta meskere
Geriausia2020-04-09
Butu nesinervint ir gyvent sita laika ramiai ,pensininkam sedet namie ,ko jie vaiksto ,ant jaunimo nereikia visu bedu nurasinet,jiems tikrai nebus problemu su sveikata, mirs dauguma seniai .
Renius2020-04-08
Nu jo rado buda dar kaip mus nuskausminti liuks valdzia taip ir toliau
Nu,nu2020-04-08
Ar žmonės yra, tokie Alytuje buki, kad nesupranta, kas vyksta visame pasaulyje. Negaliu skaityti, tokių durnų komentarų. Dėti baudas ir bus tvarka pagaliau. Jeigu nesupranta debilai.
Darius2020-04-08
konslageris bus lengvai pasakyta,siaures koreja bus kaip egiptas corona priedanga mes gi kolonija amerikos vergai
Taìgi...2020-04-08
Ir gerai padare.
TO I ALYTUS2020-04-08
O ką ''ruso'' karta gero? Prie LIDL laukia akcijų vištai? Ar kiaušiniams? Šiti irgi porą gyvybių turi? Ar išsisaugo progresą? Neskirstyk į kartas nes visose yra kvailių kuriems visiškai nusipjauti į viską aplink.
2020-04-08
Šiandien norėjau nuvažiuoti į aikštelę prie tilto ir pasėdėti su meškerę panemunė toliau nuo susibūrimų. Ar po mišką pavaikščioti... Kur tau... Gal bijoma kad slieką ar paukščiuką miške užkrėsiu. Ir dar. Šunį vedžioti lauke galima, o vaikus ne? Durnių laivas tikrai.
I Alytus2020-04-08
Kompiuterinių žaidimų karta kurie galvoja kad turi daug gyvybių arba blogiausiu atveju galės perkrauti žaidimą. p.s. nepamirškit užsisaugoti nueito kelio :-)
REIK2020-04-08
UZDARYT VISUR IR VISKA TIK PALIKT NUSILEIDIMO TAKA ATVIRA LEKTUVAMS IS ANGLIJOS
traffix.lt