19 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 26d.
VerslasAktualijosTechnologijos
2020 Balandžio 8d.
1

Alytuje siuntų kiekis išaugo beveik tris kartus

titleNuotraukų galerijaAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Karantino metu išaugę savitarnos terminalų siuntų kiekiai jau kelias savaites muša kalėdinius rekordus, informuoja Lietuvos paštas. Tarp pačių aktyviausių regionuose – ir Alytus.

Lyginant šių metų kovo duomenis su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, pokyčiai dar įspūdingesni: bendrai siuntų kiekiai išaugo beveik 90 proc., o beveik visuose miestuose, kuriuose jau buvo „LP express” siuntų savitarnos terminalai, fiksuojamas 50 ir daugiau proc. augimas.

Alytuje siuntų kiekis išaugo beveik tris kartus (~300 proc.), Varėnoje – 150 proc.

Pastebima, kad karantinas paskatino gyventojus aktyviaus apsipirkinėti internetu ir naudotis moderniais siuntimo metodais. Tai paštininkai vadina ilgai lauktu pokyčiu, atsiprašantys gyventojų už laikinus nesklandumus ir tuo pačiu prašantys kantrybės – siuntos pasieks terminalus greičiausiai kaip tik įmanoma ir, svarbiausia, saugiai.

Remiantis Lietuvos paštui priklausančių siuntų savitarnos terminalų tinklo „LP express” statistika, per pirmas dvi karantino savaites siuntų kiekių augimas pastebimas regionuose, pavyzdžiui, Lazdijuose, Marijampolėje – apie 60 proc..

Dažniausiai siuntos gyventojams atkeliauja iš vaistinių, knygų bei kosmetikos pardavėjų bei didžiausių elektroninių parduotuvių. Populiariausias siuntos dėžutės dydis – XS (47 proc. visų siuntų), kas rodo, kad žmonės dažniausiai siunčia ir gauna smulkius daiktus, antra pagal populiarumą M dydžio dėžutė (28 proc.).

Fotogalerija

  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.

Komentarai

1
Komentuoti
l2020-04-09
reikia pastui daugiau tasku.centre pastoviai uzkista
traffix.lt