4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Koronavirusas
2020 Balandžio 6d.
7

Šventinį savaitgalį ribos patekimą į visus šalies miestus ir miestelius

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius, siekiant pažaboti koronaviruso plitimą, pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

Ministro pirmininko teigimu, tai užtikrins policija, esant reikalui ji pasitelks karius, o savivaldybių bus prašoma techniškai apriboti visus nebūtinus įvažiavimus į miestus ir miestelius.

Išimtys bus taikomos tais atvejais, kai bus vykstama dėl artimųjų, giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, taip pat kai vykstama dėl būtinojo darbo atlikimo ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo.

Draudimas negalios tiems, kurie vyks į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto.

„Visi esame pasiilgę atskirai gyvenančių senelių, tėvų, kitų šeimos narių. Tačiau geriausia, ką šiandien galime padaryti dėl jų ir dėl savęs pačių, – nevažiuoti sveikinti ir lankyti jų per Velykas“, – feisbuke parašė S. Skvernelis.

Pasak ministro pirmininko, bus griežtai tikrinami tie asmenys, kurie privalo laikytis saviizoliacijos, prekybos centrai prašomi užtikrinti tinkamą pirkėjų srautų reguliavimą.

S. Skvernelio teigimu, galutinis sprendimas dėl išvardintų priemonių bus priimtas trečiadienio Vyriausybės posėdyje.

Premjeras užsiminė, kad situacijai nepablogėjus, ilgainiui bus galima švelninti karantino režimą, tačiau daugiau detalių kol kas nepateikė.

„Artėjantis savaitgalis yra tikrai kritiškai svarbus. Prašau visų susitelkti ir elgtis labai atsakingai. Jei viskas praeis gerai, gali būti, kad palaipsniui galėsime pradėti pereidinėti prie lengvesnio režimo“, – nurodė ministras pirmininkas.

 


Komentarai

7
Komentuoti
EISMAS RIBOJAMAS2020-04-08
TACIAU SU LEKTUVAIS JOKIU PROBLEMU GALES ATSKRIST KAS TIK NORES
Rolis2020-04-07
E vafliai Skverneliai Verygos kur jūs busit nusifilmuokit
komentaras2020-04-07
prie mūs aikštelėj tai žaidžia visi su kaukėm. Pakratylit gerai už atlapų, tai gal susiprotės.
Pacientas klause patarimo2020-04-07
Sveiki kokia liga gali būti kaip sunku kvėpuoti galva skauda ir širdies plotą dūre ar spaudžia pabrėžiu temperatūra 36.9 visi sako kad nerviskai bet manau klysta
Fghj2020-04-06
Ponas mere kada bus baudžiami krepšininkai mokyklų aikstelese
Albinas2020-04-06
I miska vaziuot gali . Bet pas tevus ar draugus ar brolius i kitus miestus ir kaimus vaziuot negali. Savo mieste gali vazinetis kiek nori aisku yra bendras supratimas kad nevaziuot nieko nelankyt per karantina. Sedi namie ir valgai kiausiukus.
Ma2020-04-06
O isvaziuot is miesto bus galima?
traffix.lt