-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
112
2020 Balandžio 6d.
7

Per savaitgalį Dzūkijoje – apie pusšimtis karantino pažeidimų, prasižengusiems – protokolai ir baudos (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleAsociatyvi iliustracija

45 tiek pranešimų dėl saviizoliacijos ir karantino sąlygų nesilaikymo per savaitgalį sulaukta Alytaus apskrities vyriausiame policijos komisariate (VPK).

Daugiau nei pusei iš šio beveik pusšimčio – 29 prasižengusiems asmenims – policijos pareigūnai surašė protokolus ir paskyrė baudas, apie tai mūsų portalą informavo Alytaus apskrities VPK komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Eglė Kačinskienė.

Nuo balandžio 3 dienos įsigaliojo griežtesnė atsakomybė už karantino ir saviizoliacijos pažeidimus. Įsigalioję Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai policijos pareigūnams leis nedelsiant traukti atsakomybėn karantino nesilaikančius asmenis ir skirti jiems nuobaudas.

Už karantino taisyklių pažeidimus fiziniams asmenims skiriamos baudos nuo 500 iki 1 tūkst. 500 Eur, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1 tūkst. 500 iki 6 tūkst. Eur.

Policija primena, kad atvirose viešosiose vietose reiktų lankytis ne didesnėmis nei 2 asmenų grupelėmis (išskyrus šeimos narius), laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių bendravimo, vengti tiesioginio fizinio kontakto, veikiančiose prekybos ir paslaugų vietose lankytis po vieną šeimos narį, rūpintis asmenine higiena.

ATNAUJINTA

Alytaus apskr. VPK teritorijoje visi 29 protokolai buvo išrašyti už karantino taisyklių nesilaikymą viešose vietose, kai daugiau nei du asmenys (ne šeimos nariai) viešose vietose leido laiką kartu.

Skirtos baudos po 250 eurų.

PAPILDYTA

Per pirmadienį Alytaus apskr. VPK gauta 20 pranešimų dėl karantino sąlygų nesilaikymo.

Surašyti 3 protokolai Varėnoje ir pradėta viena administracinė teisena pagal ANK 45 str.

   

  


Komentarai

7
Komentuoti
...2020-04-14
tai ne valdžia debilai, o žmonės,kad nedašyla iki smegenų, kad neslapinet po miestus. Aiškiai buvo pasakyta, bus baudos, vistiek ėjo, tai kas kaltas, kad gavo tuos protokolus :)
Valdzia debile2020-04-08
Debilai tie seimo nariai, yra zmoniu nedirbanciu ir be jokiu pajamu karantino laikotarpiu. Supaisys ta protokola ir is ko sumoket zmogui? Seimui pohui yra svarbu jiems i kisene pinigai byra. Idomu daug duotu uz seimo susaudyma?????
Dae2020-04-07
Putinuose,, audridoje,, nepaisoma karantino, prie sausainių pažįstamos gal 3,juokauja, kalbasi su pardaveja, kuri nesudrausminA, kaip praeiti pirkėjui pro būrį. Matyt, reikia baudas dėti ir parduotuvei.rezultatai
Daris2020-04-07
Ne baudas reikia dėt o kojas sulaužyt ir du mėnesius karantinas garantuotas
Ona2020-04-07
Tegul aplanko kaimų parduotuves. Vyrai geria viešai bureliais. Pvz. Venciunai,, Alovė
Ghj2020-04-06
Debilai
klausimas2020-04-06
o kokias baudas gavo likusieji?
traffix.lt