4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Koronavirusas
2020 Balandžio 5d.
4

Pirma koronaviruso auka Dzūkijoje – mirė vyras

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

„Santaros klinikoje paguldytas koronavirusu užsikrėtęs merkiniškis mirė. Dėl savo garbaus amžiaus ir lėtinių ligų jis buvo priskiriamas prie rizikos grupės ligonių. Reiškiu nuoširdžią užuojautą velionio artimiesiems“, - sekmadienį pranešė Varėnos rajono meras Algis Kašėta.

Dar šeštadienį meras dalinosi nelinksma savaitgalio žinia, kad „turime pirmąjį koronaviruso atvejį Varėnos rajone“, jog „teigiamas COVID-19 testas nustatytas Merkinės miestelio gyventojui“.

Mero žiniomis, kartu su velioniu gyvenę du šeimos nariai saviizoliavosi.

Su kuo kontaktus turėjo pirmoji koronaviruso auka Dzūkijoje, dar aiškinamasi, teigiama, kad Santaros klinikose Vilniuje miręs „senolis iš namų niekur neidavo, pastaruoju metu lankėsi tik miestelio kapinaitėse“.

Šeštadienio ryto duomenimis, Lietuvoje sergančiųjų koronavirusu skaičius buvo 771 (iš jų 10 mirčių), Lenkijoje COVID-19 palietė 3 tūkst. 503 žmones, iš jų mirė 73.  Šeštadienio vakaro duomenimis, Lenkijoje buvo užsikrėtę 3 tūkst. 627 (iš jų mirė 79). Sekmadienio ryto duomenimis, patvirtintų ligos atvejų Lietuvoje buvo 811 (mirė 11), Lenkijoje – 3 tūkst. 834 (84). Sekmadienio pavakario duomenimis, mūsų šalyje patvirtintas 12 ir 13 mirties nuo COVID-19 atvejis, Lenkijoje – 94 (iš 4 tūkst. 102 susirgusiųjų).


Komentarai

4
Komentuoti
2020-04-07
Gerb. Meras blaškosi kaip pagautas, negražu, tai buvęs ne vieną kadenciją seimo narys. Užuojauta vaikams. Jūs Mere netirsit, o teikit išsamią informaciją, kad nereikėtų žurnalistei traukti po žodį. Anūkas lankė po to ir anūkė atsirado, reikia tirti visus. Niekur nepabegsim, sunkiau ar lengviau visi persirksim. YouTube žinios Dzūkijos TV
Na va2020-04-06
Keisčiausia yra tai ,kad daypugma virusų išeina iš medikų!Taigi anūkas Santaroj dirba. Ir kiek čia toli iki Druskininkų?.Ar nevazinėjo seima savaitgaliais į Druskininkus apsipirkti..Patys druskininkieciai labai drausmingi.
ot2020-04-06
tai kam čia slėpt gyveno su dukrele, kuri buvo paskendusi keliuose darbuose.
Pandemija2020-04-05
Atrodo, pirmas juodasis mirčių sekmadienis Lietuvoje... Neduok, Dieve...
traffix.lt