-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Koronavirusas
2020 Balandžio 7d.
11

Alytuje darbą pradeda karščiavimo klinika

titleNuotraukų galerijaKarščiavimo klinikos atidarymas Alytuje suplanuotas Pasaulinę sveikatos dieną, balandžio 7 d. (antradienį), jos adresas – Naujoji g. 48A (šalia Alytaus poliklinikos)Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus mieste atidaroma vadinamoji „karščiavimo klinika“, kur viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams bus atliekami tyrimai, jeigu bus įtariamas koronavirusas (COVID-19).

Į karščiavimo kliniką siunčiami 18–60 metų pacientai, kuriems staigiai prasidėjo karščiavimas (kūno temperatūra iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo yra +37,8 ⁰C ir daugiau), jaučia bent vieną iš simptomų (gerklės skausmą, kosulį, pasunkėjusį kvėpavimą, šaltkrėtį).

Į karščiavimo kliniką pacientai registruojami tik siunčiant šeimos gydytojui, kuris, susipažinęs su paciento sveikatos būkle, ir priima sprendimą, ar jį siųsti į karščiavimo kliniką (siuntimas bus užpildas elektroniniu būdu). Po to karščiavimo klinikos koordinatorius nurodytu telefonu susisiekia su karščiuojančiu pacientu, sužino, ar jis gali į kliniką atvykti pats savo automobiliu, ar turi būti atvežtas kito žmogaus ir suderina vizito laiką.

Karščiavimo klinika Dzūkijos sostinėje įsikūrė „Medea“ klinikoje, su kuria sutartį sudarė Alytaus poliklinika.

Karščiavimo klinikos Alytuje atidaroma Pasaulinę sveikatos dieną, balandžio 7 d. (antradienį), jos adresas –  Naujoji g. 48A (šalia Alytaus poliklinikos).

Atvykusieji į karščiavimo kliniką privalės:

  • nelipti iš automobilio ir neatidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip;
  • turėti asmens dokumentą ir A4 formato lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu – jį reikės padėti gerai matomoje automobilio salono vietoje;
  • į karščiavimo kliniką užeiti tik gavę darbuotojo leidimą ir užsidėję medicininę kaukę.

Karščiavimo klinikose pacientams bus atliekamas išsamus sveikatos patikrinimas – bendras kraujo tyrimas, C reaktyviojo baltymo tyrimas, krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimas, paimamas tepinėlis iš nosiaryklės dėl koronaviruso infekcijos, kaip yra daroma mobiliuosiuose punktuose, jei reikės, bus askiriamas gydymas.

Fotogalerija

  • Alytausgdas.lt nuotr.
  • Alytausgdas.lt nuotr.
  • Alytausgdas.lt nuotr.
  • Alytausgdas.lt nuotr.
  • Alytausgdas.lt nuotr.

Komentarai

11
Komentuoti
Ausys2020-04-08
manau pasirašyti pas trintuką K.Daukšį.
baisu2020-04-07
Poliklinikos gyd.dykaduoniai pasakysiu ir tos sedincios seseles.
Alytiškis2020-04-07
šiaip Media gerai apmokestina klientą,kaip koronos atveju,negi segantysis privalės susimokėti pradžioje ?
ghjjk2020-04-07
hguiioo kur kreiptis po 60m-klausykis radio
ALGIS2020-04-07
atsakymas saulelei kreipkis i sport loto
mociutr2020-04-06
jeigu jau esi virs sesiasdesimt metu tai nusipirk karsta ir lauk giltines nes tu jau niekam nerekalingas p jeigu is tikruju tai kur kreptis
Meras2020-04-06
Kur galima pasirašyti peticiją už Cesiulio atsistatydinimą
Tiesa2020-04-04
Visa poliklinika nedirba,visas med.personalas ilsisi,kažkodėl jas tiria dėl viruso,o jei tol.reisų vairuotojas nori pasitikrinti,jam liepia d vi savaites izoliuotis! Ar nebūtų patogiau žmogų patikrinti dėl viruso po 5-6 dienų ir būtų aišku, nereikėtų nervintis dvi sav. Dabar vėl cirkas kliniką kurti medea patalpose,kai p-kos 4 aukštai laisvi!
Q2020-04-04
Pvz. 62m tai kreiptis jau niekur, kažkaip neaiški ši rašliava :) ?
Saulele2020-04-04
O ką daryti, jei neturi automobilio? Niekas nenorės šiuo metu tave pavėžėti.
aras2020-04-04
O tai visoj poliklinikoj neatsirado vietos, kad reikejo privacioj daryti? Nedirba poliklinika tuscia stovi....O medea koridoriai siauri,. vietos nedaug. Yra juk tub skyrius tuscias dabar, juk pacientu nepriima,yra ir rentgenas ir atskiras iejimas
traffix.lt