-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VerslasAktualijos
2020 Balandžio 4d.
6

Bankas išsikėlė iš patalpų Pulko gatvėje

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Pastaraisiais metais Pulko gatvėje Alytuje veikęs „Luminor“ (anksčiau vadinęsis DNB, „Nord /LB“, Lietuvos žemės ūkio, agropromoninis) bankas persikėlė į kitas patalpas.

Kaip mūsų portalą informavo „Luminor“, darbuotojų skaičius banko klientų konsultavimo centrą iš Pulko g. perkėlus į naują vietą išliko toks pats.

Naujosios „Luminor“ patalpos Alytaus mieste – Naujojoje g., „Stikliniame“ verslo centre.

Kol kas bankas veikia karantino režimu – apsilankyti klientai kviečiami  tik išskirtiniais atvejais.

Pandemijos metu „Luminor“ naujose patalpose Alytuje vienu metu konsultuos ne daugiau kaip po 5 klientus.


Komentarai

6
Komentuoti
alytiske2020-07-21
Kaip susisiekti tel. su Luminor?
Tai2020-04-06
bankas aferistas ir dar pažeidinėja ministro nustatytą tvarką,tik po du asmenis įsileisti,pridirbęs daug nepatogumų klientams ,kad tie nebagai negali netgi įeiti į savo sąskaitą pasitikrinti.
Klientas2020-04-05
Bet jau bankomatą pastatė, tai neduok tu dieve. Ateini prie bankomato, automatinės durys pastoviai atsidarinėja, saugumo jokio. Lauke jaunimėlio pilna vakarais - tikrai ne koks saugumo jausmas pinigus įnešinėti.
Dariui iš Alyyytaus :)2020-04-05
O tu išsiimk 10 eur. ir dvigubai rečiau reikės iki bankomato vaikščioti. O lietuvių kalbos rašybą išmok - ir gyvenime pravers, ir šiaip, ne taip juokingai atrodysi. Būk sveikas ir nekosėk.
Darius iš Alytaus2020-04-05
Norėčiau kad atsirastų binkomatas ir kokis nors ir būtų galima mažiausia suma penki eurai nusiimti kaip kadaise buvo pulko gatvejia ačiū su pagarba jium ir jūsų kolektyvui laikytes karantino ir saugokitės.
as2020-04-05
galvojau kad bankrutavo kai pamaciau skelbima kad nuomuoja patalpas
traffix.lt