5.28 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Balandžio 2d.
9

Naujausia koronaviruso kronika Alytuje (INFOGRAFIKAS)

title

Kur lankėsi Alytuje koronaviruso diagnozės sulaukę asmenys? Jų skaičius priartėjo prie kelių dešimčių. Per pirmąjį karantiną, tiek per pratęstąjį, dar nebuvo paros, kad Dzūkijos sostinėje nebūtų nustatytas naujai susirgęs koronavirusu, daugelis tokių asmenų – sugrįžusieji iš užsienio, tačiau pastaruoju metu daugėja ir vietinių COVID-19 užsikrėtimų, šią tendenciją, deja, patvirtina ir naujausi faktai.

Balandžio 2 d. patvirtintas COVID-19 atvejis, liga nustatyta užsienyje paskutiniu metu nesilankiusiam asmeniui. Jis kovo 25 d. popietę Alytuje lankėsi parduotuvėje „Rimi“ (Pulko g. 51A), daugiau apie savo kontaktus neinformuoja, išskyrus apsilankymą mobiliame ėminių paėmimo punkte Pramonės g. balandžio 1 d.

Balandžio 2 d. taip pat nustatytas koronavirusas užsienyje nesilankiusiam alytiškiui. Jis kovo 22 d. lankėsi „Iki“ parduotuvėje (Naujoji g. 2C) ir prisipažino, kad „turėjo kontaktą su asmeniu, kuriam buvo patvirtintas COVID-19“. Tyrimas atliktas balandžio 1-ąją.

ATNAUJINTA

Ketvirtadienio vakaro duomenimis: Lietuvoje sergančiųjų koronavirusu skaičius priartėjo prie 700 (spėta ištirti 696), mirė jau 9-as asmuo.

Lenkijoje klastingasis virusas pasiglemžė jau 57 gyvybes, o susirgusiųjų kiekis beveik pasiekė 3 tūkst. (2 tūkst. 946). 

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki balandžio 14 d

Balandžio viduryje pasaulio mokslininkai numato didžiausią koronaviruso pakilimą (piką).

JAV ir Rusija ypatingą (nepaprastąją) situaciją savo teritorijose jau pratęsė iki gegužės 1-osios. Iki šios dienos rusai paskelbė visuotinį nedarbą (atostogas).

Penktadienio ankstaus ryto duomenimis: per praėjusią parą vien JAV nuo koronaviruso mirė 1 tūkst. 169 žmonės. 

COVID-19 JAV iš viso nusinešė beveik 6 tūkst. (5 tūkst. 926) gyvybių.
 
Penktadienio ryto (10 val.) duomenimis: Lenkijoje nuo koronaviruso mirė 59 asmenys iš visų 3 tūkst. 149 susirgusiųjų.
 

Komentarai

9
Komentuoti
Jurate2020-04-10
Tai parasykit kur migravo paskutinis uzsikretes zmogus. Duok dieve jam sveikatos, kad pasveiktu.
Egis2020-04-04
Dalas tu dziaukis kad dar dirbi valdzia stengesi dizinfekuoja patalpas kaukes dave o jeigu namie sedesim po darbo tai dar ir dibsim nemanau kad cia blogai
maryte2020-04-03
Kodel niekas nepaskelbia, kuriam name ir kokioj gatvej uzkratai, tai bent patys issidezinfekuotume laiptines ir koridorius, nes butu ukis net subines nesiteikia pajudint del gyventoju, jiems nusispjaut, kad kazkur iskils pandemijos pavojus.
Dei2020-04-03
Nebukit tokiais , alytiske jei tavo vaikas grystu is milano nerasytum tokiu nesamoniu, kodel visi galvoja tik apie savo sikna, visi vienodo cia gerumo ir gryze ir vietiniai, nera bendro samoningumo ,lietuvius kad sutvarkyt ir priverst galvot apie kitus kareiviu reikia.
Romka2020-04-03
Kaimas valdo Lietuvą!
Dalas2020-04-03
Kaip dirbom, taip dirbam toliau. Nieko nera baisaus.Pinigai juk svarbiau nei gyvybe. Langu imone pramoneje ????
alytiškė2020-04-03
įdomu iš kur užsikrečia vietiniai ogi nuo mūsų parvykstančių iš užsienio brolių lietuvių. įdomu, kiek parskraidino vakar iš Milano mirčių? O ko jūs tylit kaip prisišikę, jeigu žinot kas vaikšto užsikrėtę, paskambinkit policijai ir sutvarkys, prie ko čia meras, nelaukit kad kas už jus ką padarytų.
Ats2020-04-03
Prie ko čia meras? Jis gi gaisrinykas, one gydytojas.
Kaip neplis, jei tokia netvarka2020-04-03
Viruso užkratas plinta ir plis, nes savivaldybė nedaro jokių prevencinių priemonių. Infekuoti žmonės gyvena daugiabučiuose, vaikšto po laiptines, po parduotuves. Laiptinės nedezinfekuojamos net ten, kur oficialiai patvirtinti koronos užkrato atvejai. Kaimynai neinformuojami apie šalia jų esantį infekuotą asmenį. Alio, miesto mere, kur Jūs?
traffix.lt