-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VerslasAktualijos
2020 Balandžio 2d.
0

Valomi paštomatai, siuntas atsiimsime vėliau

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Pradedamas pilnas papildomas paštomatų valymas. Ši priemonė pradėta sostinėje ir toliau bus įvykdyta daugiau nei 80 miestų, taip pat ir miesteliuose.

Bus valomas ir dezinfekuojamas tiek paštomatų vidus, tiek išorė, siekiant stabdyti galimą COVID-19 plitimą, taip pat kiekvieną dieną dezinfekuojami kurjerių skaneriai, visi automobilių salonų paviršiai bei paštomatų ekranai, mokėjimų terminalai ir kiti paviršiai, o siekiant išvengti tiesioginio kontakto kurjerinės piliečių siuntos buvo nukreiptos į paštomatus.

Papildomo masinio valymo metu vieno paštomato, priklausomai nuo dydžio, valymas truks kelias valandas. Kol vyks valymo darbai, siuntų laukiantys žmonės bus iš anksto informuojami SMS žinute dėl vėlesnio siuntos atsiėmimo laiko.

Nors užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, koronavirusas ilgai neišsilaiko ant aplinkos daiktų, tokių kaip laiškai ar siuntos, visuomenė raginama taip pat imtis papildomų atsargumo priemonių. Klientai skatinami už siuntas atsiskaityti iš anksto, el. parduotuvėje, o naudojantis paštomatu patariama mūvėti pirštines.

Praėjusiais metais bendrovė pastatė 150 naujų paštomatų didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei regionuose ir savo valdomų paštomatų tinklą Lietuvoje išplėtė iki 300, iš kurių 298 yra įrengti lauke.

Bendrovė, reaguodama į išaugusias veiklos apimtis ir pakitusias sąlygas, kuriomis vykdoma veikla, jau priėmė 70 naujų darbuotojų, tiesiogiai dirbančių su siuntomis. Šiuo metu „Omniva LT“ Lietuvoje per parą gali pristatyti 34 tūkst. siuntų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt