-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VerslasAktualijos
2020 Balandžio 2d.
1

Teiks nuolaidas nuo karantino nukentėjusiems verslams, besinuomojantiems patalpas

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Daugiau nei 400 tūkst. eurų – tokią nuolaidą verslo partneriams, nuomojantiems patalpas parduotuvėse už kovo mėnesį suteiks „Maxima“, pranešė šis prekybos tinklas, įmonėms nuomininkėms sudarysiantis galimybes nuomos mokesčio mokėjimus atidėti.

„Maxima“ parduotuvių patalpose įsikūrusioms smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms, kurių veikla dėl koronaviruso buvo sustabdyta, karantino laikotarpiu nuomos mokesčius mažins 50 proc., jeigu neturi ankstesnių įsiskolinimų.

Įmonėms, kurios dėl karantino toliau netęs veiklos minėtose parduotuvėse ir apsisprendė nutraukti sutartis, nuomos sutartys bus nutraukiamos netaikant numatytų netesybų.  

„Maxima“ tinklo parduotuvėse Lietuvoje yra įsikūrę apie 500 partnerių, dešimtys – ir Alytuje. „Kalbėsimės atskirai su kiekvienu nuomininku ir ieškosime individualių sprendimų. Kadangi dėl karantino įmonės susiduria su skirtingomis problemomis, esame parengę ir skirtingas nuomos mokesčio kompensavimo sąlygas. Šiuo metu yra sunku pasakyti, kokia nuomos mokesčio nuolaida bus pritaikyta „Maxima“ parduotuvėse Alytaus mieste įsikūrusiems nuomininkams, nes priklausys nuo to, kokį tolimesnį veiklos modelį pasirinks pačios įmonės“, -  mūsų portalui sakė prekybos tinklo komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Apie nuolaidas patalpų savo parduotuvėse nuomininkams prekybos tinklai „Iki“, „Lidl“, „Norfa“ ir „Rimi“ kol kas nepranešė.

 


Komentarai

1
Komentuoti
Saulė2020-04-03
Pc IKI, nuomininkams jokių nuolaidų nedaro.
traffix.lt