1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
Koronavirusas
2020 Balandžio 1d.
31

N. Cesiulis skelbia apie naujus atvejus Alytuje, R. Šarknickas – apie mįslingą saviizoliaciją (ATNAUJINTA )

titleNuotraukų galerijaRobertas Šarknickas įrašais viešoje erdvėje glumino savo sekėjus. (Facebook paskyros nuotr.)

Trečiadienio vakarą Alytaus meras Nerijus Cesiulis feisbuko paskyroje pranešė apie dar du koronaviruso atvejus Alytuje, o Seimo narys Robertas Šarknickas  įrašais feisbuke glumino savo sekėjus.

„Dar dviem alytiškiams diagnozuotas COVID-19. Taigi, jau penkiolika mūsų miesto gyventojų. Kur jie lankėsi - dabar aiškinasi Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. Tačiau turime suprasti, kad užsikrėtusiųjų skaičius neabejotinai didesnis, ne visi jaučia simptomus ir kreipiasi pagalbos", – rašo meras N. Cesiulis.

Tuo tarpu alytiškis Seimo narys Robertas Šarknickas savo feisbuko paskyroje dieną rašė: „... Myliu brangius žmones, nusprendžiau saviizoliuotis. Nesu užsikrėtęs, bet įvykiai Seime verčia daryti sprendimus. Keli Seimo narių padėjėjai yra užsikrėtę koronavirusu, apie tai sužinojęs vakar vakare posėdžio metu nusprendžiau nerizikuoti. Tad kitą savaitę posėdyje nedalyvausiu. Atsiprašau jūsų, susitiksime po 14 dienų...“. 

Netrukus šis įrašas paslaptingai pradingo, o po kelių valandų Seimo narys feisbuke jau skelbė, kad vyksta „iš kaimo į Lazdijus duonos pirkti...", tačiau ir šis įrašas vėliau pradingo... Negi taip parlamentaras nusprendė pajuokauti balandžio 1-osios proga?

„... Viskas bus gerai ir mes įveiksim tą visuotinę COVID-19 pandemiją, susitelkę ir vienas kitam padėdami!", – balandžio 1-osios (kurią jis švenčia ir savo gimtadienį) nuotaikas optimistiškai apibendrino Seimo narys Julius Sabatauskas.

NAUJAUSIA DIAGNOZUOTŲ ASMENŲ APSILANKYMŲ INFORMACIJA

Naujausias koronaviruso atvejis Alytuje balandžio 1 d. patvirtintas asmeniui, grįžusiam iš Egipto. Kovo 20 d. vakarą lankėsi parduotuvėje „Maxima“ (Pulko g. 98A), 23 d. vakare – centrinės „Iki“ (Naujoji g. 2C) vaistinėje („Gintarinė“), 24 d. vėl pirko toje pačioje „Iki“, o 26 d. atvyko į Alytaus polikliniką, būtinosios pagalbos  skyrių. Ėminį mobiliame punkte Alytuje pridavė kovo 30 d. (iš Egipto grįžo kovo 7 d.).

Balandžio 1 d. patvirtinta dar viena Alytaus gyventojo diagnozė dėl COVID-19.

Asmuo kovo 23 d.  grįžo iš Londono (Anglija) į Vilniaus oro uostą, po to saviizoliavosi ir esą niekur nesilankė, išskyrus vizitą į mobilųjį punktą kovo 30-ą.

Tik balandžio 1 d. paviešintas Alytuje pirmasis COVID-19 atvejis, kai  asmuo kovo 5-10 d. lankėsi Airijoje, iš Dublino lėktuvu į Vilniaus oro uostą, grįžo į Alytų, o apie lankymąsi viešose vietose, deja, nenurodė nieko, tik tai, kad nuo kovo 12 iki 20 d. dirbo ir bendravo su 14 kontaktinių asmenų.

ATNAUJINAMA

Trečiadienio vakaro duomenimis: Lietuvoje patvirtintų koronaviruso atvejų skaičius perkopė 600 (mirė 8), Lenkijoje pasiekė 2 tūkst. 554 (43).

Ketvirtadienio ryto duomenimis: Lietuvoje patvirtintų diagnozių skaičius išaugo iki 649.

Nuo koronaviruso Lenkijoje mirė Suvalkų apylinkėse registruota, iš Anglijos grįžusi moteris, taip pat konstatuota iš Anglijos grįžusio, saviizoliacijoje buvusio vyro mirtis, tačiau kaip ji susijusi su COVID-19, dar tiriama.

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas per pastarąją parą sulaukė 14 pranešimų dėl COVID-19 karantino tvarkos pažeidimų.

Ketvirtadienio pavakario duomenimis: Lietuvoje nuo koronaviruso mirė 9-as asmuo.

Lenkijoje virusas pasiglemžė jau 50 gyvybių (iš viso jau susirgo 2 tūkst. 692).

 

Fotogalerija


Komentarai

31
Komentuoti
Monalisa Petrov2020-04-05
Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie padėjo man sugrąžinti sielos draugę. Aš teisiu, kad yra daug moterų, kaip ir aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, kad jei būtų buvę tokių penkių rašybos rašytojų, kaip dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs gera. Mane ir mano vyrą 4 metus atskyrė ir aš negalėčiau susitvarkyti gyvenimo be jo, aš pasinaudojau viskuo, kad jį laimėčiau, bet ne dirbau iki tada, kai perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, koks jos darbas yra efektyvus. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštu [email protected] ir [email protected]
Svetainė: https://gethelps.online
Ha ha2020-04-03
Siuo metu labai daug atsirade yra gudriu protingu aiskeriagiu, ekonomistu kabutese ir visokiausiu burtininku, kurie zino kas bus nuo ir iki.
Skaitytoja2020-04-02
Suprantu, jog piktina žmones esama pandemijos situacija. Bet juk tai vyksta visame pasaulyje. Būkime atlaidesni vieni kitiems ir baikit visus kaltinti. Ponas šarknickas galėtų būti tolerantiškesnis ir mažiau piktinti gyventojus savo melagingais pažadais. Daugelis Seimo narių taip pat dirba gal net daugiau, bet jų spaudoje nematyti. Tai gal nereikia dėl to smerkti.
Re2020-04-02
Šarknickas nuprotėjo nuo savo melagysčių...
Nu,nu2020-04-02
Norėčiau, tokios kaukės, kaip pas Sarknicka ir visus Seimo narius. Siūti nemoku. Pasisiuciau.
Na2020-04-02
Tai kiek tas žmogelis paplatino užkratą nuo kovo 7 visur lakstydamss? Baisu
Reikia skelbti2020-04-02
Pritariu, kad gyventojams reikia pranešti, jeigu kaimynystėje atsirado užsikrėtusių viruso nešiotojų. Kai slepia tiesą, tai tik blogiau
alytiškė2020-04-02
įdomu, kaip tas kadras papuolė į polikliniką, juk ten ir karantinas. Betrūksta, kad užkrėstų daktarus, tai bus kaip liaudis sako visa chebra ir kaziukas.
Dezinfekcija2020-04-02
Niekuo dėti gyventojai neturi mokėti už dezinfekciją. Tegul moka tas, kas atvežė užkratą. Schema paprasta - sušaukiate gyventojų susirinkimą (nuotoliniu būdu) ir balsuojat . Nors tegul už dezinfekciją tegul sumoka tie neatsakingi piliečiai, kurie kelia mirtiną pavojų kaimynams
Pasipiktinęs22020-04-02
Merui visa informacija teikiama. O savivaldybės gydytojas uždraudė informuoti gyventojus apie užkratą. Sako, kad bijo panikos. Koks tai yra gydytojas ir kur jo protas? Mums nereikia užsikrėtusiojo vardo ar asmens kodo, bet kad yra pavojus - privalome žinoti. Reikalausime asmeninės sav. gydytojo atsakomybės, jeigu užsikrės bent vienas laiptinės gyventojas.
Siaubas2020-04-02
Ar čia 96 name?
alytiškė2020-04-02
O Robertukas turi kur saviizoliuotis, tegul nuvažiuoja pas mamą, ten bus saugu.
to pasipiktinęs2020-04-02
šiandien per žinias buvo pranešta, kad laiptinių dezinfekcija rūpinasi namo pirmininkas, o už dezinfekavimą moka patys gyventojai. O iškur merui žinot , kas kur užsikrėtęs, jei pats nepraneša ir jo artimieji. suskaičiuokit kiek ALYTUJ yra daugiabučių, o velnias žino kiek juose užsikrėtusių, patys laksto kaip pasiutę po miestą, velnias čia juos parnešė ant mūsų galvų.
Pasipiktinęs2020-04-02
Netyčia sužinojome kad mūsų namo laiptinęje jau savaitę gyvena covid19 susirgęs asmuo. Tačiau nė vienas gyventojas nebuvo įspėtas apie gręsiantį pavojų, nors ir pats infekuotas asmuo, ir jo artimieji vaikšto po laiptinę ir kiemą. Savivaldybė neleidžia pranešti gyventojams nes atseit bijo panikos. Mere, o kaip mūsų teisė žinoti ir išsaugoti gyvybes? Gal laikas pakeisti savivaldybės gydytoją? Beje dezinfekcijos laiptinėje nebuvo
alytiskis2020-04-02
tamsta sarknickai tai vel melagystes kiek jau tu sveikatos nekaltiems zmonems iskabinai
alytiskis2020-04-02
tamsta sarknickai tai vel melagystes kiek jau tu sveikatos nekaltiems zmonems iskabinai
Ala2020-04-02
Nu bet idijotai sitie Alytiskiai ar kas jiem gryzta laksto po visur puse apkrecia jum su protu viskas gerai galetu meras grieztesniu budu imtis bet ziurau nieko nedaroma
Jonas2020-04-02
Noriu pasakyti man įdomu drąsi kad simptomai pasireiškia po penkių savaičių o dabar kaip aš pažiūrėjus Rusijos žurnalistų vaizdo įrašą jie pasakė kad ne visi pajaučia simptomų viruso o mums melavo Skvernelis tik dabar pripažino kad ne visi užsikrėtę pajaučia simtomus dabar domina kiek yra statybininkų uzsikretusiu ir nejaučia kad jie užsikrėtę žodis statybininkai reiškia policija kodėl nekas jų ne testuoja kiek jie dar uzkres žmonių juos galima vadinti policija gaydukai viruso
Kam2020-04-02
Kam reikia tu nesamoniu apie serganciu zmoniu judejimo marsrutus , kas nuo to pasikeis .
PASIRODE2020-04-02
SARKNICKAS PAZADU KARALIUS KURIS TIK PAZADUS DALINA IR DAUGIAU NIEKO KOKIA GEDA
Skaistė 2020-04-02
O kada jau galėsime, sugrįžti, į darbus ar mokslus? Gal galima sužinoti? Geros dienos ir gero vakaro ate
gyventojas2020-04-02
Kodel neskelbiate kiek Alytuje istirtu zmoniu
Rtuodhjk2020-04-02
Proto vargšas sarknickas
alytiškė2020-04-02
Postringaujama, kad ne visi, jaučiantys simptomus, kreipiasi dėl testavimo!!!
Skambinu gydytojai, bandau registruotis trumpuoju numeriu. Ir kaip manote? Atsakymas: taip, gal ir yra simptomai, bet neturime teisės leisti testuotis visiems iš eilės. Marozams, kurie grįžo parazituoti ir platinti ligas, prašau: testavimas, izoliacija ir maitinimas nemokamas. O man, sąžiningai mokančiai visus mokesčius valstybei - NĖRA GALIMYBIŲ!!!
Taip, kad nereikia džiaugtis, kad nepasiekėme 1000 susirgimų atvejų. Čia dar tik pradžia. Laukia sunkus išbandymas, o pagalbos nesulauksime.
Ypač iš tokių atmatų, kaip seimūnai. Arba verksnio Šiknicko
Stiprybės visiems!
Verksnys ir liko verksniu2020-04-02
Kaip nauja situacija, taip ir pradeda Robertėlis užuojautos ieškoti, tuoj paverks kaip visada..., nes darbų priklausančių Seimo nariui pagal rangą nudirbti nesugeba, per sudėtinga jam. Todėl ir neršia mūsų vietinėse problemėlėse...
Mižniui2020-04-02
Labai tikiuosi, kad tai balandžio 1 pokštas. Nes jeigu toks bekiaušis Alytui atstovauja tai tada liūdna. Dėl jūsų šmikių sprendimų ( skiriant ministrus, tvirtinant medikam lėšas) įvyko kas įvyko. Gauni atlyginimą tai sėdėk o ne cypk kaip boba. Jeigu nesupranti kas yra karsntinas ir izoliacija tai priimant teisės aktus tsu ne vieta.
Susinervinau kaip gali būt politikai tokie šikniai
a2020-04-02
blogai termometra laikai .turi but 5 cm
Kazkaip2020-04-02
Nesolidu ponai, visai ne. Uzsiimat vaikų zaidimais, vietoj to, kad darbus dirbtut. Ar pamirsot, kur ir vardan ko jus ten pakliuvot? Esat gi tokie patys mirtingieji, dvikojai, dvirankiai, kaip ir tie, kurie rinko jus. Turekit sarmatos viena karta. Nesidievinkit savęs.
Beda2020-04-01
Gerb. Isrinktiems ir visiems biurokratams!
Suprantama, kad esat tik zmones. Neskaitant to, kad miestas jus isrinko atstovauti miestelenu interesus ir miesto gerove. Bet akivaizdu, kad nesat igalus pasipriesinti ir susitvarkyti su tuo.
Tai geriau butu tiesiog kaip ir visiems solidarizuotis ir susimazinti sau mokamus atlyginimus( vistiek nieko nesugebat padaryti) bent 40%, , nes pridetines vertes apart sudo malimo nesukuriat.
Tai tada bent galesit pasigirti per savo kanalus kokie Jus didvyriai. O dabar...... apgailetini cinikai. Bet aisku jums tai nesuprasti....
Beda2020-04-01
Vienas statistika ir savo psiaudo veiksmus “triubina” per savo kanala. Kitas per savo kanala uzsiima pseoizolecija vazinedamas po parduotuves.
Tik niekaip nesuprantu kuriu galams taip daryti.
Taigi abu politikais save pristato....
Tupetu savo ,,urvuose” ir tyletu.
Geda. Tikrai ne vieta ir ne laikas tokiom nesamonem uzsiimti., jeigu daugiau neigalus padaryti kazka gero.
Antanas 2020-04-01
jau geriau vėl mane Seiman...
traffix.lt