14 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
SportasKrepšinis
2020 Balandžio 1d.
0

Perspektyvių šalies talentų tope – ir alytiškis

titleAlytiškis krepšininkas U. Jaruševičius

Perspektyvių Lietuvos talentų (U-17) TOP-10 sąraše – ir alytiškis krepšininkas, skelbia Basketnews.lt portalas.

„Dzūkas per metus reitinge pakylėjo pozicija aukštyn, o jo tobulėjimą įprasmina ir beveik dvigubai tarp bendraamžių išaugusi statistika“, - Ugnių Jaruševičių pristato topo sudarytojai.

Apie dar nesužvaigždėjusį vaikinuką iš Dzūkijos sostinės taip pat rašoma, kad praėjusią vasarą Lietuvos jaunučių rinktinėje jis turėjo epizodinį vaidmenį, o šį sezoną Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) spėjo sužaisti 6 rungtynes ir vidutiniškai pelnė po 17,8 taško, atkovojo po 10,5 kamuolio ir rinko po 20,7 naudingumo balo.

2017-aisiais į Kauną iš gimtojo Alytaus atvykęs sunkusis krašto puolėjas šį sezoną debiutavo Regionų krepšinio lygoje (RKL), kur „Žalgirio-3“ komandai pelnė po 6,5 taško, atkovojo po 4,2 kamuolio ir rinko po 7,2 naudingumo balo. Eurolygos jaunimo turnyre tarp metais vyresnių varžovų U. Jaruševičius taip pat nebuvo statistas – 4,3 taško, 3,5 atkovoto kamuolio ir 4,8 naudingumo balo.

Teigiama, kad alytiškis yra apdovanotas puikiais fiziniais duomenimis ir, būdamas 205 cm ūgio, išlieka plastiškas bei gerai valdo savo kūną, taip pat pasižymi „minkštu“ metimu, gynyboje su juo drąsiai galima keistis ginamaisiais, o visi šie žaidimo elementai atitinka idealaus šiuolaikinio aukštaūgio apibūdinimą.

„Vis dėlto puolėjui koją kiša minkštas charakteris ir nepasitikėjimas savo jėgomis, o todėl kenčia ir tokie krepšinio elementai kaip žaidimas nugara į krepšį, kur Jaruševičius neturi pakankamai įgūdžių, nes bijo kontakto“, - kol kas didžiausią aukštaūgio minusą pastebi topo skelbėjai.

Manoma, kad buvusio „Alitos“, „Alytaus“ ir kitų Lietuvos ir užsienio komandų krepšininko Mindaugo Jaruševičiaus sūnus turi reikiamus duomenis tapti solidžiu aukšaūgiu ateityje, tačiau tam reikia įdėti daugiau pastangų: apklaustieji įvardino, jog krepšininkas žaidimo stiliumi galėtų priminti Darių Songailą, tačiau jam dar stipriai trūksta agresijos, grumiantis dėl pozicijos po krepšiais.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė