-273.15 c Alytus
Sekmadienis, Gegužės 31d.
Videoreportažai
2020 Kovo 31d.
0

Prie italų gedulo prisijungė ir Alytus (ATNAUJINAMA)

titleAMS nuotr.

Paskutinę kovo dieną Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda išsiuntė užuojautos žodžius, skirtus Italijos prezidentui Sergio Mattarella ir Italijos žmonėms, kovojantiems su COVID-19 pandemija, kuri jau nusinešė daugiausia (virš 11 tūkst.) gyvybių Europoje.

Kovo 31-oji Italijoje buvo paskelbta Nacionaline gedulo diena, prie jos prisijungė Lietuva – italų trispalvės vaizdas sušvito ant LR prezidentūros rūmų pastato, Vilniaus katedros bokšto, Trijų kryžių paminklo.

Prie užuojautos prisijungė ir Lietuvos savivaldybės, o tarp jų – ir Alytus, ant miesto teatro amfiteatro kolonų ir Rotušės bokšto laikrodyje įžiebęs atvaizdą su italų vėliava, o ją pačią pritvirtinęs plevėsuoti aikštėje šalia heraldinių Lietuvos, Europos sąjungos ir Alytaus miesto simbolių.

ATNAUJINAMA

„Labai ačiū už šį sumanymą, ypatingai šiuo sunkiu metu. Dėkui draugams iš Alytaus ir visiems Lietuvos žmonėms", - pamatęs pastarąjį videosiužetą atsliepė buvęs Alytaus futbolo klubo „Dainava“ vyriausiasis treneris, Italijos ir San Marino pilietis Marco Ragini.

„Labai ačiū už palaikymą! Tikiuosi, kad viskas greitai baigsis, o po visko mes grįšime ir vėl koncertuosime Alytuje“, - dėkojo italų muzikos grupės „Smokey punch“ narys Marco Crivaro.

„Kas gali būti mieliau ir tinkamiau, nei žinutė „Italija, mes - su Jumis", jos, kaip ir italų vėliavos simbolio ant rotušės bokšto sulaukėme mus palaikančiame Alytuje", - pastebėjo ir mūsų portalo videoredaktoriaus Aliaus Mikelionio sukurtu, Italijai skirtu filmuku pasidalino po pasaulį burlente keliaujantis, Dzūkijoje anksčiau viešėjęs Andrea Ricci iš Italijos.

„Aš manau, kad baimės yra tikrasis virusas, tačiau pripažįstu, kad šiaurės Italija šiuo metu yra tapusi pasaulio apokalipse", - dėkodama už Alytaus videodedikaciją Italijai pakomentavo šios šalies menininkė Dalila Kayros, visiems linkinti nekristi į depresiją ir psichozę, skleisti sąmoningumą bei dalintis gera energija. 

 


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt