19 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
VideoreportažaiAlytusEismasVerslasTransportas
2020 Kovo 31d.
19

Politikai Alytaus miesto centre planuoja mokamą automobilių parkavimą (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerija

Paviešintas dokumentas, pagal kurį matyti, kad net karantinuotos Rotušės kabinetuose svarstoma galimybė apmokestinti visas automobilių parkavimo vietas miesto centre.

Gali būti, kad Dzūkijos sostinės politikai dėl to balsuos gegužės mėnesio posėdyje, aišku, jeigu toks vyks. Teigiamu atveju, pirmieji parkavimo automatai pradėtų veikti jau kitąmet, o jų priežiūra galėtų būtų patikėta privačiam verslui.

Politikai nuotoliniuose komitetuose ėmė svarstyti galimybę  apmokestinti parkavimą. Į sąrašą įtraukta 17 objektų.  Aplinkos ir plėtros komitete dirbantis Andrius Jučas sako, kad  darbo metu į savivaldybę atvykstantys interesantai neranda vietos automobiliui, esą apmokestinus problema išsispręstų.

Centrinėje miesto dalyje vietų yra beveik pusei tūkstančio automobilių: dvi aikštelės prie knygyno (72) buvusios autobusų stoties teritorijoje, Alyvų takas prie Senamiesčio skvero (20), Bažnyčios g. prie Senamiesčio skvero (17 vietų), S. Dariaus ir S. Girėno g. 2A (28), 4A (28), šios gatvės dalis link Laisvės angelo (48), Jotvingių g. 18 ir 30 vietų, aikštelė prie prie PC „Nemunas” (50), prie Savanorių g. (25), prie „Sodros” (30), Rotušės a. prie „Dainavos“ kino (38), Ugniagesių g. (20).

Nusipirkti ir įrengti parkavimo automatus atsieitų 163,2 tūkst. Eur. Jeigu aparatai bus pastatyti, kasmetei jų priežiūrai, aptarnavimui ir apskaitininkams prireiktų apie 65 tūkstančių eurų.

Anot A. Jučo, dar neaišku, kam bus patikėta parkomatų priežiūra, bet per metus planuojama surinkti per 130 tūkst. eurų.

Paskaičiuota, kad viena valanda automobilio miesto centre parkavimas kainuotų trisdešimt centų.

Ar bus apmokestinta visa miesto centrinė dalis, politikai dar diskutuoja. Vienas iš variantų – įvesti mokestį tik parkuojant aikštelėje prie miesto savivaldybės, čia įrengiant pakeliamą užtvarą.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

19
Komentuoti
Aurelija Esu2020-05-13
Kaip tu jautiesi, kai tas, kurį planavai praleisti likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebesidomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtininkų ratu, vadinamu dr. Ajayi, buvau suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praleido savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir prašau pranešti rašytojui. Rašytojas Ajajus išaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis paėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su rašybos ratuku jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: [email protected]
Seniai reikėjo2020-04-06
Seniai reikėjo tą aikštelę prieš savivaldybės pastatą apmokestinti, nes žmonės, atvykę susitvarkyti reikalus, tik laiką gaišdavo ieškodami vietos mašinai. O čia rašinėja vieno nepatenkinto prekybininko klapčiukai, kurie iki šiol užkiša visai darbo dienai šitą aikštelę savo mašinom už dykutį
Keisti2020-04-05
komentarai,negi kažkam bus lengviau ,jeigu kitas žmogus susimokės,kalba turėtų būti,kam surinkti pinigai bus naudojami,sakyčiau alytiškių privalomam automobilių draudimui kompensuoti,tai būtų protingas variantas.
jurgis2020-04-04
Skaitau labai gerai kad des mokescius ir kuo didesnius bo Alytiskis ir pestute prasivaiksciodamas gali ateit o prasalieciai tegul moka
Mums2020-04-01
Mums zmonems valdzia kelnes numauna,jie ne zmigui dirba,o kisenem..
As2020-04-01
Primeciau paskaiciavimus,tai ne ka islostume,nes aptarnavimas puse tiek kainuotu,o zmogui atvykusiam i centre esancias istaigas didelis nepatogumas,nebent padarytumet 2val.neapmokestint ir dar,jei savivaldybes visi darbuotojai irgi moketu ta mokesti.
[email protected]2020-03-31
Gerai surinksit daud euru ir galesit pasikelti atlyginimus ar sau premijom isleisit
Nu, duoda2020-03-31
Tokiu laiku, kaip dar nepasibaigęs karantinas ir neaišku, kada baigsis. O mūsų savivaldybės klerkai sugalvojo nieko sau planeli už tokius pinigus. Bus ekonominė krizė, o jie jau kuria planus nuotoliniu būdu. Tai aišku pasigerinti sau vietas mašinoms pasistatyti. Turiu pasiūlymą gera. Pasistatykite savo mašinėlės rotušė aikštėje. Geras variantas. Issirikiuokite savo būsimus ir liuks. Ir pinigai liks nepanaudoti.
Buvęs dažnas svečias2020-03-31
Genijai. Ir taip žmonių mieste mažai tai dar ir pravažiuojančius išbaidysite. Iki šiol visada važiuodamas pro šalį sustodavau, pasivaikščiodavau po miestą, kavines. Dabar teks pro šalį pravažiuoti nestojant Ne dėl kelių centų, dėl debiliškų sprendimų,
Aly2020-03-31
Seniai reikėjo .Valanda -1 euras
sigutis2020-03-31
centrinė "iki" subankrutuos, nes visas miestas ten palikinės mašinas ir toliau eis peškom
kests2020-03-31
kam rūpintis piliečių automobilių statymu....laukia dovanų gongo. Taip pat nerūpi automobilių statymas kiemuose, nes ponai turi nuosavus namus su aptvertom aikštelėm
Aurimas2020-03-31
Kazkaip meras, tam tikrosi laidose pasakoja koks nuostabus Alytus, kaip cia gera gyventi ir nereikia moketi uz stovejima, tai va iskart ideja :)))
marco2020-03-31
greitai dauguma situ klerku bus bedarbiai ir dar jiems reikes moketi uz parkavima....
13132020-03-31
Ankstesnė valdžia padovanojo Maximai stoties teritoriją, dabar jūs atpirkit ją už milijonus (bus "geras"monkės biznis) ir turėsit vietą statyti daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikšteię, tilps visi norintys. Ir tegul būna ji nemokama, nors vieną gerą darbą per savo kadenciją atliksit alytiškiams.Jūs esat išrinkti tarnauti Alytaus gyventojams,o ne privačiam verslui. Nereikės sukti galvos dėl apžvalgos bokštų, paminklų ir kitokio briedo kurie jūsu manymu atneš naudą miestui.Jau daug naudos gavot iš prieplaukos, slidinėjimo trąsos ir kitų projektų.
PIRMIAUSIA2020-03-31
TURI SUSIMOKET UZ PARKAVIMA VISI SAVAIVALDYBIU DARBUOTOJAI NES ISTISA DIENA STOVI JU AUTO O KAI REIKES KLERKAM MOKET TAI BUS DAUG LAISVU VIETU MIESTO GYVENTOJAMS IR SVECIAMS
tak to tak....2020-03-31
Alytuje susiformavo dvi grupės. Mokesčių mokėtojai ir mokesčių mokėtojų pinigų siurbėlės.
kests2020-03-31
jo dundukai sugalvojo apmokestinti, o gal už parkavimo įramgos pinigus įrengti papildomas aikšteles, bet ne už atkatą sklypą atiduoda ,,verslynikam" ir užkiša centrą dangoraižiais....nugriaukit teatro ,,prielipą" ir bus vietos dar vienai aikštelei, arba po ,,Nemuno" aikštele įrenkit požeminę.....tiek pasiūlymų o ne vien kritikos....
Viecinis2020-03-30
Saunuoliai, kai muzikos mokykla prase isplesti statymo vietas, RINKO PARASUS ,tai gavo zenkla stoveti draudziama, o dabar dar ir apmokestinti sugalvojo .Kur tiems patiems mokytojams statyti automobilius?
PYKINA NUO JUSU PONAI VALDININKAI.
traffix.lt