5.27 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Kovo 30d.
5

Koronavirusuotieji Alytuje lankėsi daugelyje prekybos centrų (VIETŲ SĄRAŠAS. ATNAUJINTA)

title

16 – tiek koronaviruso atvejų Alytuje nustatyta per nepilną savaitę, kai Pramonės gatvėje veikia COVID-19 tyrimų ėminių punktas. Kur prieš tail ankėsi naujausieji virusuotieji?

Sekmadienį patvirtintas koronavirusuotas asmuo – vadinamojo klasterinio atvejo atstovas, t.y. gyvena Alytuje ir prieš tai niekur nekeliavo, tad, greičiausia, kad užsikrėtė bendravęs su sergančiais. Jis kovo 25 d. Alytuje lankėsi parduotuvėje „Rimi“ (Pulko g. 51A), 26 d. – PC „Norfa“ (Topolių g. 1) N vaistinėje, o punkte apsilankė šeštadienį.

Dar vienu sekmadienį patvirtintu koronaviruso atveju tapo niekur nekeliavęs Alytaus miesto gyventojas, jis kovo 17 ir 18 d. lankėsi „Iki“ parduotuvėje (Jaunimo g. 24) ir mėsos parduotuvėje (Jaunimo g. 14).

Pirmadienį patvirtintas koronavirusuotas asmuo – taip pat niekur nekeliavęs Alytaus m. gyventojas. Kovo 19 d. Alytuje lankėsi parduotuvėje „Maxima“ (Naujoji g. 90), kovo 26 d. – „Rimi“ (Naujoji g. 7E), o punkte apsilankė sekmadienį.

Dar viena pirmadienį patvirtinta koronaviruso diagnozė – niekur nekeliavusiam Alytaus rajono gyventojui. Kovo 24 d. lankėsi „Lietuvos pašto“ skyriuje „Rimi“ prekybos centre Alytuje, Naujoji g. 7E, kovo 26 d. – „Eurovaistinėje" ir maisto prekių parduotuvėje „Avitelos“ pastate, esančiame šalia miesto centro turgaus (Jotvingių g. 10B).

Iš visų 16 asmenų, kuriems Alytuje diagnozuotas COVID-19 virusas, 13-oje atvejų nustatytas Alytaus miesto gyventojams, o likę 2 diagozės priklauso Alytaus rajono gyventojams iš Alytaus seniūnijos (Miklusėnų) ir Alovės sen. bei 1 – kitoje savivaldybėje registruotam, tačiau rajone karantinuotam žmogui. 2 iš rajono atvejų nustatyti iš užsienio grįžusiems.

ATNAUJINTA

Pirmadienio vakaro duomenimis: Lietuvoje patvirtintų koronaviruso atvejų buvo 491 (mirė 7), Lenkijoje – 2 tūkst. 55 (31).

Antradienio ryto duomenimis: Lietuvoje patvirtintų koronaviruso atvejų – 533, o Lenkijoje – 2 tūkst. 132.

Kaip informuoja Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, per pastarąją parą buvo registruoti 9 pranešimai su COVID-19 žyma.

COVID-19 diagnozė patvirtinta ir Druskininkuose besilankiusiam asmeniui: jis nuo kovo 14 d. iki 15 d. gyveno viešbutyje (Vilniaus al. 7), maitinosi restorane (Taikos g. 9), kovo 15 d. turėjo sąlytį su žmogumi, grįžusiu iš Anglijos, susirgo kovo 20 d., o tyrimą mobiliame punkte atliko kovo 29 d.

Antradienio pavakarės duomenimis: Lietuvoje patvirtintų mirčių nuo koronaviruso skaičius pakilo iki 8, Lenkijoje – iki 32.

Iki vakaro Lenkijoje COVID-19 diagnozė jau buvo konstatuota 2 tūkst. 311 asm., iš jų mirčių – 33.

 


Komentarai

5
Komentuoti
tiek jau2020-03-31
Tai nesilyginkit su Lenkija.Jų teritorija,tai ne Lietuva.O labai gaila,kad Alytuje ,jau tiek daug...????
Užsikrėsim visi????Sako,kad Ispanijoj,tik"žiedeliai",LT bus dar blogiau - mažai,kas liks iš jos.Žmonės nejaučia atsakomybės !
Algimantas2020-03-31
Blogiausia gerbiamieji,kad sąmoningumo daugumai trūksta.Karantinas netenka prasmės,nes mes vietoj to kad apsipirktume arčiausiai prie namų esančioje parduotuvėje,lakstome po visą miestą,taip platindami tą užkratą kaip kokios žiurkės maro metu.
Nu,nu2020-03-31
Kiek dar vilks emigrantus iš užsienio, tai šis karantinas niekada nesibaigs. O, ką jiems čia gerai. Pamaitina, apgyvendina viešbučiuose. Atostogauja. Liuks. Patelė iš užsienio tipo tuščiomis kišenėmis. Tegu uzsimoka. Išlėkti išlėkė. Tipo Lietuvoje blogai jiems buvo, tai ko dabar grįžta, kad blogai, taip buvo. Viešbutyje nepamenu, kokiame mieste. Gadina viešbučio visą gerbūvį. Nesąmones. Tokius būti atgal, o ne šerti ir išlaikyti juos. Normalius, tai suprasciau, bet ne tokius.
D2020-03-31
Pala, iš kur jūs traukėt skaičių 16, kai oficiali statistika jau kelias dienas - penki apsikrėtę??
2020-03-31
Rašote, kad kovo 26 d lankėsi Eurovaistinėje, Avitelos pastate. Ši vaistinė karantino metu yra uždaryta, dar anksčiau. Tai gal Gintarinėj, šalia esančioje. Klaidinate
traffix.lt