-273.15 c Alytus
Sekmadienis, Gegužės 31d.
Videoreportažai
2020 Kovo 29d.
0

Milijoninės peržiūros – ne vien iš Lietuvos

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Mūsų naujienų portalo videokanalui sukako 8-eri. Pastaruosius 5-erius metus aktyviau palaikomas Youtube.com/AlytausgidasTV jau yra sulaukęs daugiau nei 5 milijonų žiūrovų.

Beveik pusė (2 mln. 500 tūkst.) žmonių portalo videoreportažus, vaizdo siužetus žiūrėjo mobiliųjų telefonų ekranuose, daugiau nei 2 mln. – kompiuteriuose, apie pusę milijono – planšetėse, kiti žiūrovai naudojosi išmaniaisiais televizoriais, žaidimų pulteliais ir pan.

Iš bendro 5 mln. kiekio kol kas daugiausia buvo atidaromi link 200 tūkst. peržiūrų grupės artėjantys videoreportažai „Pareigūnai parodė, kur nuteistieji slepia telefonus“ ir „Jaunoji į bažnyčią atvyko vairuodama vilkiką“.  Apie 100 tūkst. pasiekė „Muštynės statybvietėje (S)“, „Pišius išvyko ragauti emigranto duonos (N-14!)“ ir „Emigranto „Audi“, kuri gali lėkti 280 km/h greičiu“. Kiti autimobiliniai video („Rytiniame reide „prasipūsti” teko ir politikui“, „Porsche", lėkusį 200 km/h greičiu, gaudė dviejų šalių policija“) taip pat jau seniai perkopė 50 tūkst. ribą, prie jos artėja „Vairuotojų konfliktas Alytuje: už f*** gestą gavo dujų“, „BMW vairuotojai ėmė gerinti markės įvaizdį“ ir kt. Per minėtą skaičių persirito ir „Visi išėjo - į „Lidl“ iš prekyboscento atidarymo, aktualūs buvo ir videosiužetai  iš kitų atsinaujinusių parduotuvių („Maxima“, „Norfa“ ir kt.).

Daugiatūkstantinių peržiūrų sulaukė aktualūs videoreportažai „Gaisras Alytuje: meras N. Cesiulis nori tiesos, ko gaisre siekia VRM atstovai?", „Didysis gaisras Alytaus Pramonės rajone“, o tiesioginė Alytausgidas.lt transliacija „Iš įvykio vietos Alytuje: konferencija Pramonės g. gaisravietėje“ prie ekranų sutraukė daugiau nei 20 tūkst. žiūrovų. Arti šių skaičių buvo ir mūsų portalo transliacijos „10-oji diena: gaisras Alytuje – užgesintas“ ir „Gaisras Alytuje: 6 diena 6 mieste".

Portalo videokanalo Youtube.com/AlytausgidasTV visų laikų žiūrimiausiųjų 50-uke vietos atsirado ir kultūrai: Alberto Antanavičiaus-Šekspyro kūrybai, pirmam Džordanos Butkutės koncertui arenoje, „The Young Americans“ stovyklos baigiamajam pasirodymui Alytaus jaunimo centre, Donatui Montvydui Rotušės aikštėje, paramos ugniagesiams koncertui „Mes dzūkai – ne paspirtukai!“ ir pan.

Vlado Krušnos skulpūros, skirtos dviejų šalių kariams atminti, nukėlimui iš Miroslavo kryžkelės reportažu „Alytaus rajone nugriauta kario skulptūra“ susidomėjo ir užsienio žinių agentūros, televizijos. Daugiausia užsienio žiūrovų dėmesio sulaukė mūsų tiesioginės transliacijos iš futbolo rungtynių, taip pat bėgimo maratono, krepšinio, rankinio ir kitų sporto varžybų, renginių.

Milijoninės portalo videokanalo peržiūros – ne vien iš Lietuvos.

Užsienio žiūrovai sudarė apie 15 proc. auditorijos, apie 5 proc. – Anglijoje, likusi dalis – Norvegijoje, Vokietijoje, Airijoje, Švedijoje, taip pat Danijoje, JAV, Latvijoje, Japonijoje, Olandijoje, Lenkijoje, taip pat daugelyje šalių, kurių 50-uke – ir Rusija, Ukraina, Ispanija, Estija, Sakartvelas, Suomija, Prancūzija, Serbija, Italija, Baltarusija ir daugelis kitų mus mačiusių valstybių nuo Islandijos iki Indijos ar nuo Indonezijos ar Izraelio.
 
Gausiausias portalo videomedžiagų žiūrovų būrys – 25–34 metų amžiaus žmonės 34,4 proc.), 18–24 m. (26,9 proc.), 35–44 m. (17,5 proc.), 45–54 m. (10 proc. vidutiniškai; mišių transliacijas, pvz. – 27,5 proc.). Prisijungdami įvairiomis priemonėmis Alytausgidas.lt videokanalą žiūrime su „Android“, „Windows“, „iOS“, „Smart TV“, „Macintosh“, „Linux“, „Tizen“, „PlayStation“, „Xbox“ ir kitų programų pagalba.

8-us metus gyvuojantis, vaizdo reportažų, videosiužetų, tiesioginių transliacijų žiūrovų auditoriją auginantis Youtube.com/AlytausgidasTV kanalas yra susietas su pagrindiniu naujienų portalu, skaičiuojančiu jau 13-us veiklos metus.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt