19 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
VerslasTechnologijos
2020 Kovo 28d.
3

Į Pietų Lietuvą juda ir Pigu.lt: mobilius prekių punktus atidaro Alytuje ir Marijampolėje (PAPILDYTA )

titleNuotraukų galerija

Elektroninės prekybos bendrovė „Pigu“ pristato mobilius prekių atsiėmimo punktus. Nuo pirmadienio jie pradės veikti ir Pietų Lietuvoje – Alytuje, Marijampolėje.

„... Šie miestai pasirinkti neatsitiktinai. Juose dar neturėjome savo parduotuvių ir užsakymų atsiėmimo vietų, tad klientams tekdavo rinktis kurjerių paslaugas ar terminalus. Džiaugiuosi, kad pavyko greitai sureaguoti į pasikeitusią...“, – sako Dainius Liulys, Pigu.lt generalinis direktorius.

Mobilieji užsakymų atsiėmimo punktai veiks prie prekybos centrų „Iki“: Alytuje  – prie centrinės šio tinklo parduotuvės Naujoji g. 2C, o Marijampolėje – Jaunimo g. 2.

Klientai bus aptarnaujami darbo dienomis nuo 12 iki 16 valandos. Internetu ar mobiliojoje programėlėje užsisakius prekes, esančias Pigu.lt sandėlyje, dalį užsakymų bus galima atsiimti jau kitą darbo dieną.

Pigu.lt duomenimis, nuo karantino pradžios užsakymų skaičius išaugo apie 60 procentų.

„... Jei iki šiol kas mėnesį vidutiniškai keli tūkstančiai prekių iškeliaudavo į Alytų, Marijampolę, taip pat Mažeikius, kur irgi atidaromas punktas, dabar kiekiai – dar didesni...“, – sako D. Liulys.

Dėl padidėjusių srautų ir taikomų papildomų saugumo priemonių, bendrovė priėmė kelias dešimtis naujų darbuotojų, kurių šeši  aptarnaus mobiliuosius užsakymų atsiėmimo punktus.

Prekės bus vežamos tiesiai iš sandėlio Vilniuje. Atiduodant prekes bus laikomasi saugumo rekomendacijų – klientus aptarnaus darbuotojas su visomis apsaugos priemonėmis: kombinezonu, pirštinėmis ir kauke.

Siekiant kuo labiau išvengti socialinio kontakto, bus sudaryta galimybė patogiai privažiuoti su savo transporto priemone ir paprašyti prekę įdėti tiesiai į bagažinę.

Į terminalus garantuojamas nemokamas užsakymų nuo 20 eurų pristatymas.

PAPILDYTA

Užsakymų atsiėmimo punktai P. Lietuvoje:

  • Naujoji g. 2C, PC „Iki“, LT-62116, Alytus
  • Jaunimo g. 2, LT-68252, Marijampolė

Užsisakykite sandėlio prekes iki 17 val. ir atsiimkite jau kitą dieną!

Atsiimti galite nurodytu darbo laiku:
I-V: 12-16 val.

Užsakymų ribojimai:

  • Atsiimti mobiliuosiuosie punktuose galite sandėlio prekes iki 30 kg, kurių kraštinė siekia iki 1 m.
  • Atsiskaityti už užsakytas prekes galite išankstiniu apmokėjimu el. bankininkyste, banko pavedimu ar kreditine kortele.
  • Atsiėmimas mobiliuosiuose punktuose galioja tik pardavėjo Pigu.lt prekėms.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
Informacija2020-03-29
Aš pavyzdžiui nusipirkau internetu NBA 2020 žaidimą iš Avitelos kaina 37.49 o pigu. Lt kainuoja 78eurai šiaip tikrai yra prekių pigesnių pigu. Lt bet ne visos o mano žaidimas x box one
yra pigiau2020-03-29
negu pigu.lt
Hmm2020-03-28
Pigu.lt labai uzsikele kainas ant visokiu dezinfekciniu skysciu ir pan. Sakyciau pelnosi is nelaimes, tai bukit atsargus pirkdami, pasiziurekit kitose e parduotuvesiu tu prekiu kainu.
traffix.lt