19 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
VerslasKulinarinis gidasTechnologijos
2020 Kovo 27d.
7

„Barbora“ atidarė atsiėmimo stoteles Alytuje (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus apskrities gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga.

Alytuje, Varėnoje, Lazdijuose, netrukus – ir Druskininkuose esančiose „Maxima“ parduotuvėse pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelės. Gyventojai jau gali maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora express“ pirkinių atsiėmimo stotelėse.

Plėtrą į regionus „Barbora“ vykdo glaudžiai bendradarbiaudama su mažmeninės prekybos tinklu, internetu užsakytus maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus gyventojai galės atsiimti „Maxima“ parduotuvėje, Alytuje - Putinuose ir Vidzgiryje.

„... Šiandien užsisakyti maisto produktų neišeidami iš namų ir atsiimti juos nelūkuriuodami eilėse jau gali Alytaus apskrities gyventojai. Kasdien „Barbora express“ stotelių tinklas plėsis ir į kitus regionus, iki savaitės pabaigos atsiras 38-iuose miesteliuose visose apskrityse. Šiuo metu mums svarbu užtikrinti gyventojams kuo patogesnį ir saugesnį apsipirkimą“, - apie plėtrą kalba Andrius Mikalauskas, „Barboros“ direktorius.

„Barbora express“ pirkinių atsiėmimo stotelės Dzūkijoje veikia šiose „Maxima“ parduotuvėse:

•    Alytuje – Santaikos g. 34G ir Naujoji g. 90-2

•    Druskininkuose – M. K. Čiurlionio g. 99

•    Lazdijuose – Vilniaus g. 13A

•    Varėnoje – Savanorių g. 5

Internetu užsakytas prekes suruoš ir pirkėjams atiduos parduotuvių darbuotojai.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo prekybos tinklo pardavėjos, per „Barbora express“ užsakytų prekių atsiėmimas turėtų vykti prie išėjimų, šalia minėtų „maksimų“ savitarnos kasų.

 

Fotogalerija


Komentarai

7
Komentuoti
...2020-04-03
Kaip informavo.....O kaip vyksta. Vienoje is Alytaus maximu, net srautas normaliai nesureguliuotas. Paliko tas duris atviras, kur yra info kasa ir vaistine. Kur logika, prie info kasos pastovios eiles, prie vaistines taip pat. Apsipirkes ir noredamas iseiti, turi praeit ne pro viena zmogu. Grustis. Taip, kd gaunasi ir is vienos ir is kitos puses zmoniu mase. Kai tuo tarpu is kitos puses, neveikia nei viena parduotuve, ir gali drasiai vaikscioti. Tai kur cia "Apie viska pagalvota" gal ne apie viska?
pirkejas2020-03-29
Tai kur produktu sarasas ir Barboros kordinates,kaip uzsisakyti ir dar,atsiimdamas produktus vel turesi kontakta su zmonemis stovedamas eileje.Tokia paslauga,tai juokas pro asaras.
N2020-03-28
Nematau makxes
Asortimentas2020-03-28
Prekiu pasirinkimas tai ka zinau???? Teks vis tiek eiti i parduotuve.
Patogu2020-03-28
ten kur pristato iki durų. O jei man reikia sėst į autobusiuką ir važiuot į parduotuvę tai galiu pats ir prisirinkt. O dabar vis tiek reikia eit į parduotuvę.
JO2020-03-28
Tik kad mažas prekių pasirinkimas
Ell2020-03-27
Valio,bus patogiau:)
traffix.lt