0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Švietimas
2020 Kovo 27d.
0

Karantino metu dirbančiųjų vaikams Dzūkijos sostinėje veiks darželis ir mokykla

title

Nuo kovo 30 d. abu karantino metu privalantys dirbti tėvai, globėjai, rūpintojai (kai vienas iš jų dirba statutiniu pareigūnu arba yra medicinos srities darbuotojas), neturintys  kur palikti vaikų, tai galės padaryti vienoje iš dviejų budinčių Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio įsakymu nuo ateinančio pirmadienio išimtiniais atvejais vaikus, ugdomus pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, prižiūrės lopšelis-darželis „Obelėlė“ ir Senamiesčio pradinė mokykla.

Šių švietimo įstaigų vaikų budinčiose grupėse vaikai bus maitinami iš namų atsineštu maistu, o tėvams už vaikų išlaikymą švietimo įstaigose mokėti nereiks – nuo šio mokesčio jie bus atleidžiami. 

Lopšelio-darželio „Obelėlė“ ir Senamiesčio pradinės mokyklos vadovai iki kovo 30 d. privalo  pasiruošti ir užtikrinti saugias darbo sąlygas dirbantiems darbuotojams, o Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui – parengti vaikų saugios priežiūros budinčiose grupėse rekomendacijas ir pateikti jas lopšeliui-darželiui „Obelėlė“ ir Senamiesčio pradinei mokyklai.

Tėvelius globėjus ar rūpintojus, privalančius dirbti karantino metu ir neturinčius kam palikti vaikų, dėl galimybės lankyti budinčias švietimo įstaigas prašome kreiptis į  „Obelėlės“ (Šaltinių g. 3) direktorę Astą Andrijauskienę el. p. [email protected], mob. tel. +370 657  75 058; Senamiesčio pradinės mokyklos (Birutės g. 26) direktorę Jolitą Petkevičienę, el. p. [email protected], mob. tel. +370 679  15 521.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt