18 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
VerslasAktualijosTechnologijos
2020 Kovo 27d.
1

Atsiėmimo centras – ir Alytaus „Topo centre“

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Šiandien Alytuje startuoja atsiėmimo centras – tai bus vienas iš Topocentras.lt taškų, kurie pradėti atidarinėti šią savaitę.

Atsiėmimo centrų plėtra taip pat pasiekė ir kitus šalies miestus, o Pietų Lietuvoje – ir Marijampolę bei Varėną. Iš viso atidaryta 11 naujų vietų, kurių iš viso veikia jau 15.

Atsiėmimo centruose prekių paruošimo greitis bus garantuotas, nes iki mėnesio pabaigos įmonė įsipareigoja vos už 1 ct prekę paruošti atsiėmimui per 2 val. – svarbiausia, kad išsirinkta prekė būtų parduotuvėje.

Išliks ir visi įprasti prekių pristatymo būdai į namus ar į paštomatus, į pastaruosius iki kovo 31 d. didesnius nei 20 Eur užsakymus Topocentras.lt pristatys nemokamai.

Iki šiol, kol atsiėmimo centro Alytuje nebuvo, prekę klientas geriausiu atveju gaudavo kitą dieną, o skubaus pristatymo paslauga per siuntų tarnybas kainuodavo iki 19 Eur.

Minėto namų elektronikos tinklo Lietuvoje atsiėmimo centrai įrengti vadovaujantis gerosiomis praktikomis: į centrą užeiti gali tik vienas žmogus, dirbama su kaukėmis ir vienkartinėmis pirštinėmis, laikomasi saugaus atstumo, atsiimti galima tik iš anksto įsigytas prekes, grynaisiais pinigais atsiskaityti ar įsigyti prekių vietoje – negalima.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
o ka dalins2020-03-27
dykai ka galima pasiimt
traffix.lt