9 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
AktualijosTransportas
2020 Kovo 26d.
3

Be apsaugos priemonių keleiviai nebus vežami (ATNAUJINTA)

titleSiekiant apsaugoti labiausiai pažeidžiamų asmenų grupę nuo galimo užsikrėtimo koronavirusu rizikos nuo 2020 m. balandžio 1 d. nekursuos 5-asis autobuso maršrutasAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo balandžio 1 d. VISI KELEIVIAI PRIVALO dėvėti pirštines, būti su apsauginėmis veido kaukėmis, respiratoriais, arba kitomis nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis, be šių apsaugos priemonių keleiviai nebus vežami, informuoja Alytaus miesto savivaldybės administracija.

Keleivių prašoma vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais. Keleiviai, neturintys el. bilieto kortelių, jas gali įsigyti iš autobusų vairuotojų ir papildyti el. piniginę daugkartiniam naudojimui!  

KARANTINO METU TĘSIAMAS ALYTAUS VIEŠOJO TRANSPORTO EISMO RIBOJIMAS  –

NUO BALANDŽIO 1 D. AUTOBUSO MARŠRUTAS NR. 5 NEVAŽIUOS!

Lietuvos Respublikos Vyriausybė karantino laikotarpį pratęsė iki 2020 m. balandžio 13 dienos. Iki karantino laikotarpio pabaigos tęsiamas Alytaus viešojo transporto eismo ribojimas:

- viešasis transportas važiuos tik darbo dienomis 5–9 ir 14.30–17 val.
- šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis dienomis viešasis transportas nevažiuos.

Siekiant apsaugoti labiausiai pažeidžiamų asmenų grupę nuo galimo užsikrėtimo koronavirusu rizikos nuo 2020 m. balandžio 1 d. nekursuos 5-asis autobuso maršrutas.

5-ojo autobuso maršruto galutinių autobusų stotelių (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) pasiekiamumą užtikrins 2-asis ir 7-asis autobusų maršrutai, todėl keleiviai nenukentės. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva – 2-asis autobuso maršrutas kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu  SB „Nemunas“ keleivius kaip įprasta aptarnaus 7-asis autobusų maršrutas.

Keleivių dėmesui:
-    Alytaus miesto viešasis transportas karantino tvarkaraščiais kursuos iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos;
-    tvarkaraščiai autobusų stotelėse nebus keičiami;
-    atnaujintą informacija apie Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda;
-    dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu [email protected], mob. tel. 8 685 61 670.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo viešojo transporto paslaugą Alytaus mieste teikianti bendrovė „Kautra“, pagrindinės priemonės yra autobusų dezinfekavimas, bent minimalaus atstumo užtikrinimas ir kt.

Pvz., Klaipėdoje vairuotojai atskiriami maksimaliai nuo keleivių, atitveriant vairuotojo zoną. 

Imamasi įvairių saugumo priemonių.

Keleivių pervežimas karantino metu yra stipriai sumažėjęs.

Druskininkuose, kaip ir Alytuje, karantino metu viešojo transporto paslauga yra teikiama tik ribotomis valandomis. 


Komentarai

3
Komentuoti
Vytautas & O tai2020-03-26
Bus, bet tik priviligijuotiems arba vaistinių nepasieks garaziuke atsidurs ir vyks prekyba už 15 respiratoriu mokėsi 300euru
o tai 2020-03-26
nuo balndzio pirmos jau bus kaukiu ir respiratoriu kiekvienoje vaistineje ir bus galima nusipirkt pagaliau bus galima isigyti ir vaziuoti
Vytautas 2020-03-26
Vaikščiosime pėsti sveikesni busime ir nieks autobuse nešnopuos į nugarą nors ir būsime su kaukemis
traffix.lt