1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusKoronavirusas
2020 Kovo 25d.
0

Nemokamos karantinavimo vietos Alytuje bus siūlomos ne tik stadiono viešbutyje

titleNors Alytaus miesto savivaldybė moka už karantinuojamųjų išlaikymą stadiono viešbutyje ir juos nemokamai maitina, pasak mero, kai kurie asmenys „kambaryje nori gyventi vieni“, o kai kurie būtų linkę ir „rinktis pusę su geru vaizdu į miesto parką“...

Karantinavimui Alytaus mieste skirtose patalpose pirmadienį gyveno 3 asmenys, dar 3 įsikėlimo galimybe dar tik domėjosi. Antradienį stadiono viešbutyje jau gyveno 7 asmenys, trečiadienio duomenimis, kambariai su 20 vietų jau artėja prie užpildymo.

Pasak Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio, šiandien susitikusio su apskrities policijos komisariato specialistais, laimei, scenarijų, kaip Vilniuje, kur karantinavimo patalpose užfiksuotas ir kriminalinis įvykis, Dzūkijos sostinėje nėra, tačiau padėtis nėra iš lengvųjų.

Nors Alytaus miesto savivaldybė moka už karantinuojamųjų išlaikymą stadiono viešbutyje ir juos nemokamai maitina, pasak mero, kai kurie asmenys „kambaryje nori gyventi vieni“, o kai kurie būtų linkę ir „rinktis pusę su geru vaizdu į miesto parką“.

Artimiausiomis dienomis į Alytaus miestą iš užsienio grįš dar daugiau miestelėnų, emigrantų.

Jeigu kreiptųsi ir iš Naujosios Zelandijos grįžusio „Dainavos“ ansamblio nariai, meras prisipažįsta, kad nežino, kur juos apgyvendintų, tačiau karantinavimui tinkamų lovų, sąlygų mieste neturėtų pritrūkti.

Žmones saviizoliacijai patvirtino galėsiantis priimti „Dzūkijos” viešbutis, už gyvenimą ir maitinimą apmokant savivaldybei duris atvertų ir Alytaus kolegijos, taip pat Alytaus profesinio rengimo centro bendrabučiai, jeigu minėtos patalpos užsipildytų, būtų pritaikomos stadiono sporto salės ar pan.

Alytaus rajonas, savo savivaldybės gyventojų karantinavimuisi siūliusi kambarius ir išlaikymą Dauguose, pageidaujančiųjų kol kas nesulaukė.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt