10 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
2020 Kovo 25d.
5

„Barbora“ atkeliauja į Alytų ir apskritį (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerija

Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ plečia prekių atsiėmimo tinklą visoje Lietuvoje. Netrukus šia paslauga galės naudotis ir Alytaus apskrities gyventojai.

Savo internetinėje svetainėje įmonė jau reklamuoja „Barbora Express“ paslaugą. Skelbiama, kad ​ minimali užsakymo suma  19.99 Eur, pristatymo mokestis: 0 Eur. Pristatymo laikas: nuo 10 iki 20 val. Pristatymo vieta: pasirinkta „Maxima“ parduotuvė

Plėtrą į regionus „Barbora“ vykdo glaudžiai bendradarbiaudama su mažmeninės prekybos tinklu „Maxima“. Internetu užsakytus maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus gyventojai galės atsiimti vienoje iš jų mieste ar miestelyje esančių „Maxima“ parduotuvių. „Reaguodami į šiandieninę situaciją, plėtrą į regionus paskubinome.

Kartu su „Maxima“ ir jos darbuotojais per savaitę nuveikėme milžinišką darbą – ilgai brandintą idėją per itin trumpą laiką pavertėme visose apskrityse gyventojams prieinama paslauga. Matydami didelį gyventojų interesą rinktis mažiau rizikingą būdą apsipirkti, norėjome kuo greičiau sudaryti tokias galimybes toliau nuo didžiųjų miestų gyvenantiems žmonėms.

Užsisakyti maisto produktų neišeidami iš namų ir atsiimti juos nelūkuriuodami eilėse pirmieji gali Šiaulių apskrities gyventojai. Tačiau kasdien „Barbora Express“ paslauga plėsis ir į kitus regionus, kol atsiras 38-iuose miesteliuose visose apskrityse. Šiuo metu mums svarbu užtikrinti gyventojams kuo patogesnį ir saugesnį apsipirkimą“, - apie plėtrą kalba Andrius Mikalauskas, „Barboros“ direktorius.

PREKIŲ ATSIĖMIMO PROCESAS

​Užsiregistravę „Barbora“ svetainėje, sukraukite norimas prekes į krepšelį, pasirinkite savo apskrityje esančią, jums patogiausią, atsiėmimo stotelę bei atsiėmimo laiką. Apmokėkite užsakymą.

 Apmokėję užsakymą el. paštu ir SMS žinute gausite užsakymo patvirtinimą, o kai jūsų prekės bus suruoštos – atskirą SMS žinutę, kad prekes jau galite atsiimti. SMS žinutėje taip pat bus nurodytas telefono numeris, kuriuo reikės pasiskambinti atvykus į pirkinių į atsiėmimo stotelę.

 Atvykę, „Maxima“ parduotuvėje stabtelėkite prie „Barbora“ stendo ir paskambinkite SMS žinutėje nurodytu telefono numeriu – taip mes žinosime, kad jūs jau atvykote ir atnešime jūsų pirkinių krepšelį.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo „Barbora“ atstovai, stotelės Lietuvos miestuose atidaromos etapais, pradedama Šiauliuose, o po kelių dienų ketinama veiklą pradėti Alytuje ir jo apskrityje.

 

 

 

Fotogalerija


Komentarai

5
Komentuoti
Vasilijus2020-07-07
Noreciau isidarbinti alytus
Rugile2020-04-06
Nesamone trūksta visko
Oksana2020-03-31
Sveiki, kada Druskininkuose galima būtų tikėtis tokios paslaugos?
Pagaliau2020-03-26
Valio!!!
Potencialus pirkejas2020-03-26
Kazkas nuostabaus. Saunu
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė