0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Koronavirusas
2020 Kovo 27d.
13

OFICIALU: koronavirusas nustatytas 7 Alytaus miesto ir rajono gyventojams (ATNAUJINTA: KUR LANKĖSI?)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Baigiantis pirmai COVID-19 mobiliojo punkto Alytuje, skirto Dzūkijai, darbo savaitei pateikiame patikrintus duomenis, kiek žmonių pas mus jau serga koronaviruso infekcija.

Dviems Alytaus miesto gyventojams COVID-19 nustatyta pirmąją ėminių dieną, antradienį (kovo 24 d.), kai iš viso buvo ištirta 30 asmenų.

Vienam Alytaus miesto gyventojui koronavirusas diagnozuotas trečiadienį (kovo 25 d.), iš viso į punktą buvo atvežta 40 reagentų.

Dviems Alytaus miesto gyventojams, taip pat vienam Alytaus rajono gyventojui COVID-19 ketvirtadienį (kovo 26 d.) nustatytas iš 66-ių tirti numatytų asmenų.

Vienas koronaviruso atvejis Alytaus miesto gyventojui diagnozuotas iki mobiliojo punkto atidarymo.

Koronavirusas nustatytas vienam Alytaus medikui, šį faktą Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamento užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Janina Dvilinskienė.

Penktadienį (kovo 27 d.) į Dzūkijos COVID-19 mobilųjį punktą Alytuje, įkurtą Pramonės g. pradžioje, buvo pristatyta 60 tyrimams skirtų reagentų.

Lietuvos teritorijoje patvirtintos koronaviruso diagnozės (kovo 27 d. vakaro statistika):

patvirtintų ligos atvejų – 358 (mirė 5).

Lenkijos teritorijoje patvirtintos koronaviruso diagnozės (kovo 27 d. vakaro statistika):

patvirtintų ligos atvejų – 1389 (16).

ATNAUJINAMA

Vienas iš kovo 24 d. Alytuje ištirtų asmenų, miesto gyventojas, niekur iš miesto nebuvo išvykęs, jos kovo 10 d. lankėsi automobilių remonto dirbtuvėse „Ersida“ (Ūdrijos g. 39), kovo 15 d. 20 val. apsipirko parduotuvėje Maxima (Santaikos g. 34G).

Vienas iš kovo 26 d. Alytuje ištirtų asmenų, miesto gyventojas, kovo 14 d. automobiliu grįžo iš Austrijos per Vokietiją ir Lenkiją, izoliavosi namuose, niekur nesilankė.

Iš Austrijos automobiliu su draugu tą pačią kovo 14 dieną į Alytų atvažiavo, į savo transporto priemonę persėdo ir į namus išvyko Kauno gyventojas, kuriam koronavirusas buvo diagnozuotas kovo 17 d.

Antras iš kovo 26 d. Alytuje ištirtų asmenų, miesto gyventojas, teigia, kad niekur nekeliavęs, tik kovo 15 d, apie 20 val. lankėsi „Maxima (Santaikos g.), kovo 16 d. dirbo, o nuo kovo 17 d. izoliavosi namuose, niekur nesilankė.

Trečias iš kovo 26 d. Alytuje ištirtų asmenų, Alytaus r. gyventojas, tvirtina, kad iš Londono (Anglija) grįžo į Vilniaus oro uostą kovo 17 d., apie 17 val., ir į namus grįžo nuosavu automobiliu, izoliavosi namuose, niekur nesilankė.

PILDOMA

Kovo 28-osios, šeštadienio, duomenimis, per parą policijos registruojamų įvykių registre sulaukta 10 pranešimų su įvykio kodu  „Koronavirusas (COVID-19)".

Kovo 29-osios, sekmadienio, ryto duomenimis, Lietuvoje koronavirusu serga 437 asmenys, kurių mirė 7.

Tos pačios dienos duomenimis, Lenkijoje COVID-19 diagnozuotas 1 tūkst. 717 asm., iš kurių mirė 19

Lenkijos Palenkės vaivadijoje užsikrėtusiųjų yra 27, naujausias atvejis nustatytas iš JAV grįžusiam Zambruvo gyventojui. Beveik visi pastaruoju metu susirgusieji grįžo iš užsienio: Augustavo gyventojas atvyko iš Vokietijos, 3 Balstogės gyventojai - iš Prancūzijos, dar keli infekuotieji šio miesto gyventojai parvyko iš Olandijos, Anglijos.

Varmijos-Mozūrų vaivadijoje infekuotųjų jau skaičiuojama dukart daugiau (56), vienas naujausių atvejų nustatytas policininkui.

Kovo 29-osios, sekmadienio, duomenimis, per parą policijos registruojamų įvykių registre sulaukta 20 pranešimų su įvykio kodu  „Koronavirusas (COVID-19)".


Komentarai

13
Komentuoti
Kur2020-03-29
Kur lankėsi pirmasis?Buvo tik užsiminta,kad nemažai ....?
Nžn2020-03-28
Kam jums tie jų maršrutai?Bėgsit jų maršrutais? Jie juk serga,artimi visi žino,o buvo parašyta kur buvo...Kaip jūs nesekat irr neskaitot.Abilia rašyt bet ką????????????
SAULĖ2020-03-28
Tai ne virusiukas,mano draugė užsikrėtus,skausmai sąnarių ir kaulų žiaurūs,sako joks senukas,ar ligonis neiškęstų
Deivis2020-03-28
Labai gerai kad nera informacijos, kuo jos daugiau tuo daugiau panikos keliama, pensininkai sedekit namie. O visiem kitiem nieko nenutiks , nemirtina cia liga eilinis virusas kokiu buvo ne vienas ir ne du.
Pirmas nesiskaito? 2020-03-28
Kam čia rašyt 7 jei pirmas turi diplomato statusą ir slaptas yra? Kaip suprantu tai daugiausiai žalos galėjo padaryti nes „aktyviai bendravo“ ir dar dirbo kolektyve. Tai kam slapstyt? Apie kitus galima pasakoti, apie pirmąji ne? Čia gal dar iš tos serijos kur reikia nuslėpti?
Valdas2020-03-28
Tai realiai sergančiuju daug daugiau ,siaubas, o dar kiek grįš ir bus paleisti tik pasižadėje o neštirti.
Jaunius2020-03-28
Jei žmogus turėjo dešimt ligų po to pasigavo šitą virusiuką, visa bėda bus suversta ant virusiuko. Pirmiausia reikia kiek pajėgiat šiaip sveikata pasirūpint, o ne pro pirštus žiūrėt. Baikit trizniot, matėm ne tokių ligų ir nelaimių. Su prakaitu iš organizmo kartu pasišalina ir nuodingos medžiagos, taigi ne namie sėdėkit, o dirbkit arba sportuokit.
Pirmasis2020-03-28
Pirmasis užsikrėtęs kažkoks mistinis, jokiose ataskaitose neminimas. Vyksta konkretus dangstymas, nes tai ko gero koks politikierius. Vakar Cesiulis bandė dumti akis "turime maršrutą". Taip turite, bet neskelbiate, vietoje to paskelbiate visiškai kito atvejo maršrutą. Melo kojos trumpos- anksčiau ar vėliau tiesa paaiškės, bet per tą laiką spėsite paskęsti savo skiedalų liūne.
Rožė2020-03-28
Kas per ypata tas pirmasis, kad niekaip neišstenat pasakyti.
Nu, nu2020-03-28
Taip ir patikesiu, ką jie sako. Netikiu. Visi emigrantai bėga iš užsienio, kaip žiurkės iš skęstančio laivo. Tegu emigrantai dziaugiasi, kad Lietuvos valdžia imasi visų priemonių ir velka juos į Lietuvą. Bet jie, kaip kiaulės nesėkmingi. Ardosi grįžę, kad jiems viešbučiuose ne tos sąlygos, maistas ne toks. Dziaukites, kad dar rūpinasi emigrantais. Viskas sutvarkys ir vėl lėks į užsienį, nei ačiū nepasakys. Ne apie visus rašau. Yra ir normalių, supratingi emigrantų. Geriau saugokime vieni kitus, kad mažiau būtų užkrato, o ne ardytis,be jokio tikslo. Būkime visi sveiki.
Piliete2020-03-28
Naivu tiketis ,kad jie prisipazis kur lankesi.Kaip teisingai issireiske Uzkalnis,dabar suzinosim nuo kokio dumblo mus buvo isvsliusi emigracija,nes pagrinde tik tas dumblas cia ir grizta.
As 2020-03-28
Visur
Sunerimusi2020-03-28
O kur to pirmojo nustatyto atvejo marsrutai?
traffix.lt