12 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 23d.
Verslas
2020 Kovo 24d.
6

Pirkėjų srautus reguliuos apsaugininkai, kasininkai aptarnaus po vieną

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Siekiant užtikrinti, kad parduotuvėse vienu metu nebūtų daug pirkėjų,  prekybos tinklai pasitelks apsaugos darbuotojus, be to, apie tai bus informuojama stenduose, o kasininkai aptarnaus tik po vieną žmogų.  

Parduotuvių tinklai nurodo kasose įrengiantys stiklo pertvaras, o ant grindų prie kasų klijuojami lipdukai, žymintys rekomenduojamą saugų atstumą pirkėjams, laukiantiems eilėse. 

Sveikatos apsaugos ministerija pirmadienį paskelbė, kad maisto prekių parduotuvės, vaistinės privalo riboti pirkėjų srautus, apsipirkti uždrausta didesnėms nei dviejų žmonių grupėms, tarp pardavėjų privalu išlaikyti ne mažesnį kaip dviejų metrų atstumą.

„Iki“ pranešė, kad parduotuvėse srautus reguliuos apsaugos darbuotojai. 

„Įvedus būtinybę reguliuoti pirkėjų srautą, „Iki“ parduotuvių apsaugos darbuotojai su parduotuvės darbuotojų pagalba užtikrins, kad būtų valdomas žmonių, esančių parduotuvėje vienu metu, skaičius, siekiant išvengti grūsčių ir būriavimosi“, – BNS sakė „Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė,.

„Norfa“ teigia, kad jos parduotuvėse kasininkės aptarnauja tik po vieną pirkėją.

„Yra įmonės direktoriaus nurodymas kasininkams pirkėjus aptarnauti po vieną, pirkėjai apie tai informuojami, šalia kasų stovi stendai, kuriuose parašyta, kad parduotuvės skyriuose arba kasose aptarnaujame tik po vieną, jei atvykote drauge, prašome palaukti lauke arba automobilyje“, – BNS sakė „Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis. 

Anot jo, jei dėl to kils konfliktų, tam yra apsaugos darbuotojai, administracija.

„Maximose“ apsaugos darbuotojai klientų srautus nuo trečiadienio reguliuos pagal parduotuvių plotą – vienas žmogus 20-čiai kv. metrų, o siekiant kad apsipirktų ne daugiau dviejų žmonių grupė, bus skelbiama viešai bei prašoma reaguoti kasininkų. 

„Prieš kurį laiką Sveikatos apsaugos ministerija buvo išplatinusi tokio pobūdžio rekomendacinį nurodymą ir mes, jo laikydamiesi, įpareigojome savo parduotuvių vadovus kartu su apsaugos darbuotojais vertinti srautus. Reaguodami į didesnius srautus, jau iki dabar juos reguliuodavome ir dalis žmonių turėdavo palaukti“, – BNS sakė „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

 


Komentarai

6
Komentuoti
Pirkejas2020-03-30
Jau iš iki parduotuvių net krepšelius kur dėtis prekės išėmė. Pakeitė dideliais krepšiais kad žmonės krautusi tik kuo daugiau. Tie krepšiai taip nepatogu visur užkliūna.
labai2020-03-25
bloga tvrka Vidzgirio IKI ir kolektyvas prastas puse reik isvyt neinu ir neisiu i ta durniu krautuve kur kasoje 1 pardaveja sedi o kitos smaukosi
Skaiva2020-03-24
Vidzgirio iki visada daug žmonių. O kaukės jau šį ryt paskelbė. kad privaloma. Todėl karantino metu į šią parduotuvė net ne užsuku,nes man nesuprantama tokia betvarkė.
Nu2020-03-24
Kol nueini iki parduotuves, jau kelis naujus istatymus priima ????
Jusu ziniai2020-03-24
Siandien, atejau i maxsima ir nustebino apsauginis mane be apsaugos priemoniu (kaukiu) neileidzem gryzau namo pasidariau kauke ateinu o jis jau ir be kaukiu leidze,o dar labiau nustebino kai saleje ejo pats be kaukes,apgailetina ziureti ir pziuris ne koks
NET NEZINOJAU2020-03-24
KAD TOKIOJ PARDUOTUVEJ KAIP IKI APTARNAUDOVO PO KELIS KLIJANTUS O DABAR APTARNAUS PO 1 .VIDZGIRIO IKI DIENOS LAIKU APLAMAI DIRBA TIK 1 KASININKE NES MATOMAI TOKIOJ KRAUTUVEJE NERA NORINCIU DIRBTI IR TAI NEPATENKINTA GYVENIMU
traffix.lt