-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VideoreportažaiAktualijosKoronavirusas
2020 Kovo 24d.
0

Aktualiausia COVID-19 informacija Alytuje, Lietuvoje ir Lenkijoje (VIDEO. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerijaAMS nuotr.

Kokia yra aktualiausia COVID-19 informacija Alytaus mieste?

Apie koronaviruso pandemiją ir priemones jai reguliuoti Dzūkijos sostinėje pranešė krizinę situaciją mėginantys reguliuoti savivaldybės atstovai ir medikai.

Alytaus mieste pagaliau pradėjo veikti mobilus koronaviruso patikros punktas, skirtas visos Dzūkijos gyventojams. Pirmąją dieną čia bus paimta apie 30 mėginių, jie bus vežami į Kauną, o iš čia bus parsivežami reagentai.

Punktas Pramonės gatvėje padės atsikvėpti didelius srautus turėjusiems priimti turinčios Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės medikams, atidaryme pasidžiaugė miesto meras Nerijus Cesiulis. Jis padėkojo ir punkte dirbsiantiems miesto bei visos Dzūkijos savivaldybių medikams.

Kaip COVID-19 patikros punkto prie Alytaus kultūros centro atidaryme sakė jo koordinatorius, Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis, jau žinoma, kad pirmąją dieną bus panaudotos visos trys dešimtys reagentų. 

Jaučiantiems koronavirusui būdingus negalavimus ir siekiantiems išsitirti, pirmiausia yra būtina skambinti bendruoju telefono numeriu 1808.

Kovo 24 d. ryto duomenimis, Lietuvoje patvirtintų susirgimų koronavirusu atvejų buvo 187, mirė 1, per vakar dieną ištirti 373 pacientai, iki šiol ėminių dėl COVID-19 iš viso ištirta jau 2 tūkst. 734, o duomenis pateikusių asmenų skaičius siekia 75 tūkst.

Lenkijoje COVID-19 diagnozuotas jau daugiau nei 770 asmenų, iš jų mirė 9.

 

ATNAUJINTA

Alytuje nustatytas kol kas 1 užsikrėtimas koronavirusu, oficialiai jis buvo patvirtintas kovo 23 d.

Mieste kalbama apie galimai daugiau COVID-19 užsikrėtusių asmenų, o tarp jų  ir gerai žinomų, iki diagnozės aktyviai su miestelėnais bendravusių alytiškių.

Situaciją aiškinamės, o turėdami jau oficialiai patvirtintos, asmens duomenų, bendrojo apsaugos reglamento nepažeidžiančios informacijos, pranešime.

PAPILDYTA

Kovo 24 d. popietės duomenimis, Lietuvoje koronavirusu jau sirgo per 200 asmenų, kaimyninėje Lenkijoje – apie 750, Baltarusijoje teigiamų COVID-19 testų skaičius artėja link 100Latvijoje – link 200, Estijoje perkopė 350.

Kovo 24-osios vakaro duomenimis, COVID-19 Lietuvoje diagnozuotas 210 asmenų (mirė 2), Lenkijoje sirgo jau per 880 asm. iš kurių mirė 10.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt