18 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2020 Kovo 24d.
6

Ką realybės dokumentikos laidoje „Nepažintas meras“ nuveiks Alytaus miesto meras?

titleNuotraukų galerijaPažįstamas ir „nepažintas“ meras N. Cesiulis

Realybės dokumentikos laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps buvęs realybės šou „Ferma“ dalyvis, dabartinis Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Laikotarpyje dar iki karantino laikinai palikti mero kabinetą nacionalinio transliuotojo LRT paprašytas, neatpažįstamai perrengtas ir nugrimuotas N. Cesiulis pusdienį savo gimtame mieste praleido kaip paprastas gyventojas ir spręsdamas įvairias problemas. Žurnalisto Edvardo Kubiliaus pakalbinti alytiškiai pripažino, kad spręstinų klausimų Alytuje yra, o vienas jų – vietų lopšeliuose-darželiuose trūkumas, su kuriuo meras, kaip vaikų tėvas, buvo susidūręs ir pats.

Aiškintis situacijos neatpažįstamai persirengęs meras užsuko į vieną iš vaikų darželių, kur teiravosi, ar pavyktų nuo kitos savaitės priimti 3 iš emigracijos su šeima į Alytų grįžtančius anūkus.

Vėliau meras mėgino išspręsti dar vieną alytiškiams akis badančią – nebevažiuojančių automobilių, paliktų pačiame miesto centre – problemą.

Ar lemtingojo gaisro Alytaus padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“ metu alytiškių ir kitų Lietuvos gyventojų bei užsienio lietuvių pasitikėjimą dėl savo atviros komunikacijos ir ryžto problemomis kovoti ne tik iš mero kabineto pelnęs N. Cesiulis, simpatijų sulauks ir TV laidos žiūrovų tarpe?

Kaip seksis merui N. Cesiuliui, ar jam pavyks likti neatpažintam, paaiškės šį trečiadienį, kovo 25 d., 21.30 val., LRT realybės dokumentikos laidoje „Nepažintas meras“.

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
Nu,nu2020-03-30
Mačiau laida ir man patiko. Reikia merui ir tokių laidų. O ka, kažkam nepatiko. Nebukite jau tokie zanudos alytiškiai. Tik, kad būtų įgyvendinta, tai kokias rodė problemas Alytuje. Darželiuose ilgiausios eilės, kad papultume į darželius. Reikia stotį į eilę prieš du metus. Aikštelė ir vaizdą gadina. Ziuresime tęsinio šio filmo. Ar bus kas padaryta. Sėkmės mere.
Kietas2020-03-25
Vienintelis meras, kuris neturi nieko veikti, apart po telikus lakstyti. Va čia tai šoumenas!
Ritq2020-03-25
Ka gal nuvekti mažaraštis savimyla
Pira2020-03-24
Kibir vibir piratas:)
Labai tinka2020-03-24
Gali ir nenusirengt.
Diskoteka d.i.s.k.o.t.e.k.a2020-03-24
Aš į diskoteka uzsimetes atvaziuoju diskoteka d.i.s.k.o.t.e.k.a
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose