1 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Alytaus rajonas
2020 Kovo 23d.
3

Mokinius pasieks nemokamo maisto paketai

title

651 – tiek specialių maisto paketų viduryje savaitės pasieks Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklas, jais bus aprūpinami nemokamą maitinimą gaunantys mokiniai. Informuojama po Alytaus rajono savivaldybės vadovų pasitarimo.

Planuojama, kad tiems, kuriems priklauso nemokamas maitinimas, tokie specialūs maisto paketai bus perduodami kas dvi savaites. Šiuose bus – mėsos ir pieno produktai, vaisiai, kruopos, aliejus.

„Mokyklų vadovai atsakingi už maisto paketų perdavimą mokiniams, bus susisiekiama su tėvais ir informuojama apie galimybes bei būdus šiuos atsiimti. Sieksime, jog jokio tiesioginio kontakto nebūtų, žmonės vienu metu nesueitų ir nesibūriuotų, perdavimas vyktų saugiai“, – komentavo Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, atsakinga už informacijos gyventojams teikimą dėl COVID-19 ligos.

Alytaus rajono savivaldybės administracija užsakė ir dar daugiau papildomų apsaugos priemonių – vienkartinių pirštinių, chalatų, apsauginių kaukių, respiratorių, dezinfekcinio skysčio – šiais papildomai dar šią savaitę bus aprūpintos ne tik medicininės priežiūros įstaigos, bet ir mokyklos, seniūnijos, socialiniai darbuotojai.

Taip pat atkreiptas dėmesys dėl parduotuvėse besilankančių asmenų srauto ribojimo, apsauginių pirštinių ir dezinfekcinio skysčio jose naudojimo. Būkime budrūs – saugokime save ir aplinkinius!

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

3
Komentuoti
Larry Fox2020-07-01
Sveiki atvykę į 24 valandų paskolos tarnybą. Mūsų įmonė užsiima finansavimu (paskolos, kapitalas, finansavimas, investicijos), mes suteikiame paskolas su 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolas visame pasaulyje su suprantamomis sąlygomis. Mes siūlome paskolas rimtai mąstantiems asmenims ir įmonėms.

Mūsų įmonė (24 valandų paskolų tarnyba) ieško projektų, kuriuose galėtų investuoti didžiulius grynuosius pinigus, kurie gali būti ilgalaikiai ir (arba) trumpalaikiai projektai, tačiau su dideliais dividendais. Ar jūs ieškote investuotojo savo projektui? Ar pažįsti ką nors, kas ieško investuotojo į savo projektą? ar reikalingi tarptautiniai partneriai mega projektams / sutartims? Pvz. Ar esate finansų konsultantas klientui, kuriam reikia verslo, projektų ir investicijų paskolų? Jūs taip pat galite nukreipti mus į savo klientą ir mes jums pasiūlysime paskolas, už kuriuos gausite 15% komisinio mokesčio už paskolos sandorį ...

Prašau parašykite man apie galimą verslo bendradarbiavimą, nes esame atviri diskusijoms. Laukiu jūsų galimo bendradarbiavimo. Susisiekite su mumis šiandien, jei jus domina mūsų pasiūlymai.

Svetainė: 24hourservce.com
Kontaktinis el. Paštas: [email protected]
„WhatsApp“: +447451283532
ko gero2020-03-23
nuotoliniu budu bus viskas daroma
Visi2020-03-23
rekordai sumušami pagal pinigų švaistymą nuotraukoms (norint pateikti save)tikriausia Alytaus r.savivaldybės,nors skurstančių rajone daug.
traffix.lt