-6 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
ŠvietimasTechnologijos
2020 Kovo 20d.
4

Pamokos vyks interneto konferencijų būdu, užsiėmimai socialiniuose tinkluose jau vyksta

titleAsociatyvi iliustracija

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM), rengdamasi galimam nuotoliniam mokymui,  planuoja pirkti arba išnuomoti 35 tūkstančius kompiuterių.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus miesto savivaldybė, kiek mokinių neturi kompiuterių ar planšečių namuose, švietimo ir sporto skyrius skaičiuoja su socialinės paramos specialistais.

Koks yra kompiuterių (planšečių) poreikis nuotoliniam mokymuisi Alytaus mieste, bus žinoma kitą savaitę.

ŠMSM skelbia, kad 5 tūkstančius kompiuterių pirks, o 30 tūkst. nuomos. Iš viso kompiuterinei technikai įsigyti yra skirta 9,2 mln. Eur, į paslaugų paketą įtrauktas ir interneto ryšys.

Nuotolinio mokymo, kuris Lietuvoje turėtų būti taikomas nuo kovo pabaigos, galimybes pedagogai kol kas aiškinasi.

Mūsų portalo žiniomis, miesto mokyklos nuotoliniu būdu mėgins dirbti per „Microsoft“ ir panašias konferencinio darbo sistemas, kai kurios šalies įstaigos įsisavino panašius „Google“ įrankius.

Neformaliojo švietimo įstaigos karantino metu užsiėmimus mėgina vesti pasitelkdamos nemokamus įrankius, tokius kaip „Facebook“, „Youtube“ ir kt.


Komentarai

4
Komentuoti
Vaclovas2020-03-21
Laikas mokintis o neverkslent nemokam nezinom
Jo2020-03-21
Vienas vaikas pradinukas,kitas 11 m.11-mečio netraukia,nežavi kompiuteriai . Mes su vyru nieko bendro su kompiuteriais neturim,negalėsim niekuo padėti.Nelabai išsivaizduoju kaip viskas vyks!!!!!
JOO2020-03-20
Popieriuje viskas gražu: ir pamokos, ir medikų aprūpinimas spec. priemonėmis, ir t.t. O kaip viskas vyksta realybėje, tai baisu...
Tik vaikams?2020-03-20
O mokytojus ar jau aprūpino kompiuteriais?
traffix.lt