22 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
Alytus
2020 Kovo 20d.
4

Baigta tvarkyti Alytaus gaisravietė

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus gaisravietės tvarkymo darbai yra baigti, apie tai Alytaus miesto ekstremalių situacijų komisijai pranešė pavojingųjų atliekų tvarkymo bendrovė „Toksika“, per paskutinįjį etapą išvežusi 2 tūkst. 48 tonas pavojingųjų atliekų.

Per 5 mėnesius sutvarkyra gaisravietė, kurioje reikėjo išrūšiuoti degėsius, atskirti gelžbetonį, metalo konstrukcijas, metalo atliekas ir pavojingąsias atliekas. Darbuotojai atskyrė nepavojingas ir pavojingas atliekas, jas ištyrė minėtos bendrovės laboratorija ir akredituota Vokietijos laboratorija, nustatę pavojingas atliekas, sudėtį.

Alytaus įmonės „Ekologistika“ gaisras ir jo padarinių likvidavimas buvo didžiulis išbandymas, iš viso išgaisravietės pavojingųjų atliekų tvarkymo teko išvežti beveik 8 tūkst. 230 tonų po gaisro susidariusių pavojingųjų atliekų.

Atliekos buvo išvežtos į „Toksikos“ Šiaulių padalinį, kur dalis jų tvarkoma pavojingųjų atliekų sąvartyne, o dalis deginama pavojingųjų atliekų deginimo jėgainėje 1 tūkst. 200 laipsnių temperatūroje.

 

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
O2020-03-23
tai iš kur gale pastato vėl pilna padangų. Aną dieną važiavau pro gaisravietės pastatą, tai gale toliau sėkmingai pūpso krūvos padangų, dirba darbininkai. Negi toliau vykdoma padangų "perdirbimo" veikla?
O2020-03-21
kas ten per kruvos dar matosi?
Gintaras2020-03-20
Na tai dabar Cicėnui ir sąskaitėlę už sutvarkymą, gaisro gesinimą, bei mūsų visų nuodijimą išrašyti galima!
Pas2020-03-20
Cicena tokios tvarkos nebuvo kaip dabar
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose