-5 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūraAktualijos
2020 Kovo 18d.
3

Regioninis parkas uždaro ir tualetą

title

„... Privažiavimas iki lankytojų centro bus uždarytas. Kaip ir tualetas...“, - atsiprašo Metelių regioninis parkas. Į jį karantino metu plūstelėjo iš miestų nuo koronaviruso mėginantys pasislėpti lietuviai ir kitų šalių gyventojai.

Bėgdami nuo artimo kontakto mieste, jį korona-poilsiautojai susikūrė gamtoje.  „Didžiausia problema, jeigu grupėmis pradedam vaikščioti, būriuotis. To nereikėtų daryti, reikia išlaikyti atstumą, jeigu tai nėra šeimos nariai, kurie gyvena kartu“, - perspėja parkas.

Kad atvykusiejį į parko teritoriją nesibūriuotų, gamtininkai prašo ilsėtis ne vien prie lankytojų centro ir pažintiniuose takuose, o ir vykti ant Papėčių piliakalnio ir iš ten vienu metu pamatyti Dusią, Metelį ir Obeliją, rekomenduoja užsukti į prie Metelių dvaro vandens malūno Kumečių kaime, suprasti, kodėl Kalniškės miškas yra Kalniškės, atrasti lauko aikšteles su lauko baldais Statiškės ir Trako miškuose, nusigauti į nuošalius Verstaminų piliakalnius, jotvingių dvasinį ir kultūrinį centrą, vadinamą dzūkų „Kernave“.


Komentarai

3
Komentuoti
Kodėl2020-03-28
ne kontroliuojama ir nebaudžiama tūkstantinėmis baudomis už karantino pažeidinėjimą.
kolasa2020-03-19
O kada krepšinio aikštės prie mokyklų uždarys prie Volungės mokyklos kiekvieną dieną būna 10.15 vaiku
nu2020-03-18
siks po medziu dar geriau
traffix.lt