25 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 16d.
VerslasAktualijos
2020 Kovo 17d.
10

Prašo parduotuvėse nesilankyti ... per dažnai

title

Lietuviai nuo prekystalių šluoja maisto produktus, o daugiausia – kruopas, makaronus, miltus ir mėsą.

Lietuvos  prekybos įmonių asociacija (LPĮA), jungianti 4 iš 7 didžiausių šalyje prekybos tinklų („Iki“, „Lidl", „Maxima“ ir „Rimi"), kreipėsi į pirkėjus ir paprašė „nesilankyti parduotuvėse per dažnai ar be pagrįstos priežasties“, tačiau pirkėjai nenustoja tuštinti lentynų.

„Iki“, „Lidl", „Maxima“ ir „Rimi", iki kovo 31-osios darbą sutrumpinę iki 20 valandos, pirkėjų prašo „būti atsakingais ir nepasiduoti panikos bangai apsipirkinėjant“. Nežiūrint prašymų, įvedus karantiną Lietuvoje, gyventojai nesustoja pirkti.

Į savo pirkėjus papildomai kreipėsi „Maxima“, savo pirkėjus užtikrinanti, kad maisto produktų nepritrūks ir prašanti pirkinius planuoti taip, kad įsigyti produktai iš tiesų būtų panaudoti ir leistų karantino laikotarpiu maitintis visavertiškai.

„Maxima“ ragina apsipirkimus karantino metu iš anksto planuoti, išvengti bereikalingo ėjimo į parduotuves ir rinktis maisto produktus apgalvotai, įvertinus, kas iš jų bus ruošiama ir gaminama.

Daugelio namuose grikių, ryžių, makaronų ar miltų ir taip yra, todėl neverta jų prisipirkti keliskart daugiau, į tuos, kurie kruopas ar makaronus perka vežimais, kreipiasi prekybininkai, rekomenduojantys prisiminti ir pupeles, lęšius ar avinžirnius.

Darbo laiko kol kas netrumpina prekybos tinklai „Norfa“, „Promo", apie bendras permainas oficialiai dar nepraneša ir Alytaus mieste daugiausia parduotuvių turinti „Aibė“.

„Aibė“

Apie darbo laiko keitimą karantino metu centralizuotai nepraneša.

„Iki“

Iki kovo 31 d. laikinai dirbs 8-20 val.

„Lidl“

9-20 val.

„Maxima“

9-20 val.

„Norfa“

Apie darbo laiko keitimą karantino metu nepraneša.

„Promo“

Apie darbo laiko keitimą karantino metu nepraneša.

„Rimi“

9-20 val.


Komentarai

10
Komentuoti
Nu, nu 2020-03-25
Pirkite, pirkite visam gyvenimui neprisipirksite. Paskui po metų bus kruopos ir makaronai riebesni nuo buzuku ir kirmeliuku. Nereikės padažo ant jų. o:-)
Aušra2020-03-19
Kai žmonės vežimais tempė maisto ir higienos prekes, buvo negerai. Kai eina pirkt pritrūkę, vėl negerai.
Igor2020-03-18
Nesikaudinkite , Alytaus meras viską sutvarkys, bus prekių sočiai :)
Jola2020-03-17
Avinžirniai blem. Ką lietuvis iš avinžirniaus pagamins? Jau geriau kruopa :))
Jola2020-03-17
Avinžirniai blem. Ką lietuvis iš avinžirniaus pagamins? Jau geriau kruopa :))
vytas2020-03-17
seniai taip dirbti reikėjo. šaunuoliai
Vytautas 2020-03-17
Žmogeliukai ruošiasi tikisi, kad su saule gyvens amžinai ir uzsipirkt nori daugiau žmonių numirs ne nuo koronos o nuo dezinfekciniu skysčių kanistrais pirko
Pastebejimas siandien...2020-03-17
Santaikos gatves Maximoj,Norfoj,Vidzgirio iki-kruopu nebuvo,Norfoj mesa-pabrangusi.....
tai kad2020-03-17
nera dezinfekcijos priemoniu
Idomiai2020-03-17
Kad patys sau priestarauja - praso reciau eit, t.y. daugiau maisto uzsipirkt ir po to praso neuzsipirkt. Alytuj vakar, siandien, tai Putinuose mazose parduotuvese nera visai zmoniu, prekiu kiek nori. Didelese nebuvau.
traffix.lt