17 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
AlytusAktualijos
2020 Kovo 16d.
4

Produktų parduotuvės apkarpė darbo laiką

titleNuotraukų galerijaAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo pirmadienio, kovo 16 d., Lietuvoje prasidėjus karantinui, laikinai keičiamas daugelio Lietuvos prekybos centrų darbo laikas. Jį apkarpė daugelio tinklų parduotuvių.

„Iki“

Karantino laikotarpiu prekybos tinklo parduotuvės dirbs 8-20 val. (nuo pirmadienio).

„Lidl“

Visos parduotuvės dirbs 9-20 val. (nuo antradienio).

„Maxima“

Lietuvoje nuo pirmadienio dirbs 9-20 val. tokia tvarka tęsis iki šiuo metu numatomos karantino pabaigos kovo 30-ąją. „Maxima“ ne tik sutrumpino  prekybos laiką, tačiau ir atšaukė „Ačiū“ turo renginius Lietuvoje.

„Norfa“

Kaip mūsų portalą informavo šio tinklo atstovai, prekybos laiko keitimų karantino metu kol kas nenumato, tačiau situacija gali keistis.

„Rimi“

Prekybos tinklas trumpina darbo laiką, visos parduotuvės nuo pirmadienio dirbs 9-20 val.

Siekiant išvengti jų grūsčių parduotuvėms rekomenduojama riboti klientų srautus.

Tarp eilėse stovinčių pirkėjų turėtų būti išlaikomas ne mažesnis kaip vieno metro atstumas.

Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA), jungianti „Grūstę“, „Iki“ („Palink"), „Lidl", „Maximą“ ir „Rimi", kreipiasi į pirkėjus:

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, kreipiamės į Jus norėdami patikinti, kad darome viską, jog Jums ir Jūsų šeimoms netrūktų maisto ir kitų būtiniausių produktų. Bendradarbiaujame su Vyriausybe ir tiekėjais, kad prekės kuo greičiau pasiektų sandėlius ir atsidurtų lentynose.  Internetinės parduotuvės taip pat dirba pilnu pajėgumu, kad kuo greičiau Jums pristatytų reikiamus produktus. Todėl prašome Jūsų supratingumo, jei dėl itin išaugusios paklausos nespėjame tuoj pat užpildyti lentynų ar pristatyti užsakymų.

Mes dėkojame visiems mūsų kolegoms parduotuvėse ir tiekimo padaliniuose, kurie dieną ir naktį dirba tam, kad Lietuvoje netrūktų maisto produktų. Šiuo metu mums reikia Jūsų pagalbos ir abipusio bendradarbiavimo. Tik visi kartu, rūpindamiesi vieni kitais, galime įveikti koronaviruso (COVID-19) keliamus iššūkius mūsų visuomenei. Savo pirkėjų prašome būti atsakingais ir nepasiduoti panikos bangai apsipirkinėjant. Suprantame Jūsų susirūpinimą, tačiau perteklinis pirkimas sukelia sunkumus visai visuomenei. Todėl raginame Jus išlikti ramiais ir sąmoningais, protingai planuoti savo apsipirkimų grafiką, nesilankyti parduotuvėse per dažnai ar be pagrįstos priežasties.

Raginame Jus neiti į parduotuves, jei jaučiate peršalimo simptomus, laikytis rekomenduojamo (bent vieno metro atstumo) tarp pirkėjų ir darbuotojų -  ir taip apsaugoti vieni kitus ir parduotuvės personalą, kuris šiuo metu dirba padidintu pajėgumu. Mes ir toliau imsimės visų įmanomų priemonių užtikrinti, kad maisto tiekimo grandinė veiktų  įprasta tvarka ir be sutrikimų. Saugokime save, savo šeimas ir aplinkinius žmones.

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
as2020-04-22
Kas eisite moketi uz komunalinius patarnavimus Putinu RIMI(paste),neapsirikite-atstovejom eile puse val lauke,o ileido pro visas duris,taip kad ,jei eilej buvau 7,atsiduriau-27
Lllll2020-03-20
Už foto žmogaus įkelima be jo leidimo mielas Alytaus gide yra baudziama
aha2020-03-18
ir kainas pakėlė
Vietinis2020-03-17
įdomu ar ir toliau aptarnaus klientus po 1 ar 2 kasas,kur pirkėjai būna susigrūdę.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose