23 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
Sveikata
2020 Kovo 16d.
3

Laiptinių dezinfekcija turi rūpintis pačios daugiabučių namų bendrijos

title

Aplinkos ministerijai paskelbus informaciją apie planus svarstyti rekomendacijas, susijusias su namų bendrijų bei daugiabučių administratorių papildomu laiptinių dezinfekavimu, Alytaus miesto savivaldybė sulaukia daugybės daugiabučių namų bendrijų pirmininkų skambučių su klausimais, kas turi daugiabučių namų bendrijoms parūpinti dezinfekavimo priemonių ir kur jų įsigyti.

Alytaus miesto savivaldybė informuoja, kad laiptinių turėklų, durų rankenų, sienų dezinfekavimu  ir tam skirtomis priemonėmis bendrijos turi rūpintis pačios. Dezinfekscinių priemonių galima įsigyti interneto parduotuvėse.

Prašome daugiabučių namų gyventojų kuo daugiau dėmesio skirti laiptinių švarai ir stengtis kuo dažniau plauti laiptinių grindis.

 

Komunikacijos skyriaus informacija


Komentarai

3
Komentuoti
Alytiškis2020-03-17
manau valdžios pareiga išreikalauti ,kad PC nuolat valytų ir dezinfekuotų prekystalius ir prekių sudėjimo kašikus.
gal2020-03-16
bendrijoms išdalinti reiktų dezinfekcinio skysčio ir kaukių, padalintų kiekvienam gyventojui, patys susitvarkytų ir nereiktų laiptinių dezinfekuot,nes šita nesąmonė tikrai nereikalinga, tik pinigams susirinkti, o naudos nebūtų.
Na 2020-03-16
Ar ką protingesnio gali pasiūlyti ši valdžia, gal tegul sportininkai (,,krepšininkai") dezinfikuoja, juk gavo 280.000 eurų. Tegul atidirba, nes lošti vistiek neišmoks.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose