18 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
AktualijosSveikata
2020 Kovo 15d.
0

Vaistinių tinklas keičia darbo laikus (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerija

Nuo pirmadienio Lietuvoje įsigaliojant karantinui šalyje uždaromos visos parduotuvės, išskyrus maisto prekių parduotuves ir vaistines.

Pagrindinis šalies vaistinių tinklas keičia visotinklo darbo laikus.

Nuo pirmadienio „Eurovaistinės“ dirbs atnaujintais darbo laikais:

  • „Maxima XXX“ didžiuosiuose prekybos centruose vaistinės dirbs 9-20 val.,
  • „Maxima XX“ parduotuvėse dirbs 10-19 val.,
  • „Maxima X“ parduotuvėse dirbs 9-18 val.

Įsigaliojus karantinui vaistinėse imamasi dar didesnio saugumo priemonių, vaistininkai raginami dirbti su medicininėmis kaukėmis, dėvėti pirštines, laikytis metro atstumo nuo klientų, kas tris valandas dezinfekuojame patalpas, jau anksčiau vaistinių tinklas nusprendė nebenaudoti pirkinių krepšelių, taip siekiant užtikrinti mažesnę ligos plitimo riziką.

ATNAUJINTA

Tinklas „Eurovaistinė“ ėmėsi papildomų priemonių: vaistinės dažniau dezinfekuojamos, atstumas nuo klientų žymimas „stop“ juosta, pradedamos įrengti stiklo pertvaros.

PAPILDYTA

„Benu“ vaistinių tinklas, kurio vaistinės veikia ir Alytaus poliklinikoje, ir ligoninėje, paskelbė, kad šią savaitę taip pat ketina sumontuoti apsaugines organinio stiklo sieneles prie kasų, kurios, kaip tikimasi, mažinsians pirkėjų ir vaistininkų kontaktą, taip pat pirkėjai raginami už prekes atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.

Lietuvos vaistinių asociacija (LVA), vykdydama Lietuvos Respublikos vyriausybės sprendimą dėl būtino vaistinių darbo per karantiną ir siekdama užtikrinti saugų darbą vaistinių darbuotojams bei sklandų pacientų aptarnavimą, kreipėsi į Vyriausybę prašydama vaistinių darbuotojams iš valstybės rezervo karantino laikotarpiui skirti asmens apsaugos priemonių. Vaistinių 6 tūks. 800 darbuotojų 14-ai dienų karantino laikotarpiui reikalingos asmens apsaugos priemonės bent po 1 komplektą darbo dienai – respiratoriai, apsauginiai akiniai ir kitos priemonės. Dėl jų turi nuspręsti atsakingos institucijos, ypač keičiantis grėsmės situacijai. Iš viso karantino laikotarpiui reikalinga 95 tūkst. 200 komplektų asmens apsaugos priemonių.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt