7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Alytaus rajonasAktualijos
2020 Kovo 15d.
0

Negalintiems izoliuotis namuose siūlys tai daryti Dauguose (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Gyventojams, kurie neturi galimybių saviizoliacijai, tiems jau numatytos apgyvendinimo vietos Dauguose, apie tai sekmadienį pranešė Alytaus rajono savivaldybė.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo už grįžusiųjų iš užsienio ir neturinčiųjų galimybės saviizoliuotis namuose apgyvendinimą rajone atsakingas koordinatorius Gintautas Vėsa, numatoma patalpa – Vlado Mirono gimnazijos bendrabutis Dauguose. Jos gyventojams nemokamai buvo siūlomas ir Alytaus gaisro metu, tiesa, tuomet tokios paslaugos teprireikė vienam asmeniui. Kiek jų bus ar apskritai atsiras koronoviruso grėsmės ir karantino laiku, kol kas nežinoma.

Alytaus r. savivaldybė numačiusi ne tik saviizoliacinio apgyvendinimo grįžusiems iš tolimojo užsienio (ar po apsilankymų Lenkijoje) paslaugą, tačiau ir pagalbą aprūpinant maistu ir kitomis būtiniausiomis priemonėmis.

Ekstremalios situacijos operacijų vadovą rajono savivaldybės paskirs pirmąją karantino dieną.

ATNAUJINTA

Alytaus r. savivaldybės ekstremalių situacijos komisijos operacijų vadove paskirta mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė.

Esant poreikiui, prižiūrėti karantinuotuosius, palaikyti tvarką Dauguose visą parą padės Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės šauliai, kurie bus aprūpinti visomis būtinoms apsaugos ir dezinfekcinėmis priemonėmis.

Dėl karantinavimo vietų rajono gyventojams tariamasi ir su netoli Alytaus esančio „Dzūkijos dvaro“ šeimininkais.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt