11 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
Sveikata
2020 Kovo 13d.
10

Alytaus poliklinika reagavo žaibiškai – sunegalavusiam iškviesta greitoji pagalba (ATNAUJINTA | Koronaviruso diagnozė nepasitvirtino)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Šiandien šalyje patvirtinti dar trys koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Kol respublikinėje žinaisklaidoje buvo kalbama apie šių kilmę – tai įvežtiniai atvejai, Alytuje pasklido kalbos apie po kelionės sunegalavusį alytiškį apsilankiusį Alytaus poliklinikoje.

Į polikliniką kreipėsi vyriškis, neseniai grįžęs iš šalies, patenkančios į padidintos rizikos šalių sąrašą. Jis karščiavo, slogavo, perštėjo gerklę. Vyriškis dėvėjo apsauginę kaukę, po poliklinikos pastatą nevaikščiojo, jam buvo skubiai iškviesta greitoji pagalba.

„Žmogus nedelsiant buvo izoliuotas ir išvežtas tyrimui bei tolesniam gydymui. Tuo atveju, jei sveikatos stebėjimo metu išsivysto ligos simptomai (karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas), žmogus turėtų išsikviesti greitąją pagalbą. Atvykę medikai turėtų jį apžiūrėti ir tik tada priimti sprendimą, ar reikia žmogų transportuoti į Priėmimo skyrių, kad ten būtų tęsiamas tyrimas ir suteikiama pagalba. Taip pat nuo šiandien galima nedelsiant skambinti nemokama Koronos karštąja linija 1808, pranešti apie susirgimo aplinkybes ir vykdyti medikų nurodymus. Patys nevykite į gydymo įstaigas ir nesukelkite galimo pavojaus aplinkiniams“, – sakė Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis.

Siekiant kuo greičiau reaguoti į besikeičiančią naujojo koronaviruso (COVID-19) situaciją pasaulyje, Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo (VESOC) sprendimu, į Lietuvoje naudojamą paveiktų teritorijų sąrašą įtraukiamos dar aštuonios šalys: Islandija, Norvegija, Švedija, Austrija, Danija, Nyderlandai, Šveicarija ir Egiptas.

Iki šiandien rizikingomis buvo paskelbta dešimt šalių: Kinija, Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir Italija. 

ATNAUJINTA

Iš Alytaus poliklinikos greitosios pagalbos medikų išgabentam vyrui koronaviruso diagnozė nepasitvirtino, gydytis jis išleistas į namus.

 


Komentarai

10
Komentuoti
Algis2020-03-15
Ar jus baiksit šitas nesąmones.
Zita2020-03-14
Tai Ingai..Kai yra sloga...tai ne koronovirusas...turi but I tik sausas kosulys be slogos..bailiu gauja
O KAIP2020-03-14
SU APSAUGOS PRIEMONEM AR TURIT
piotka2020-03-14
Niekas geriau nepadeda nuo viruso, nei šis pirkinys https://s.click.aliexpress.com/e/_dWfdEV7
Alytiskis2020-03-14
O yra tokiu asilu,kurie gryze is Italijos, pasitare su boba kad niekam nieko nesakom ir gyvenam. Boba eina i darba ir pofik, gerai kad kolegos suzinojo tai valdzia isvijo i karantina, bet jiem nusisikt ant visu. Va tokius reikia baust ir skaudziai , pagal istatymus. Neduok dieve nuo ju uzsikres bendradarbei tai nepavydziu jiems...
Kaunietis2020-03-14
Alytaus poliklinika reagavo žaibiškai :D žurnaliūgios nekompetetingi velniai
Koronaservatorius2020-03-14
Tai gal seniūnė su klebonu kartu? Turės dar grįžę laiko paburkuiti karantine 14 parų. O Butrimonių davatkoms dar ir lauktuvių parveš...
inga2020-03-13
Ne tik seniune,bet ir musu garsusis klebonas Juozukas pavyzdi rodo.Tik susikaledoja ir i Egipta
Inga2020-03-13
Žmonės saves nesaugo o ka jau kalbet apie aplinkinius,žinau toki atveji,kad gryžus moteris is Airijos aina I darba serganti,sloguojanti su temperatura,nesaugo nei saves nei aplinkiniu dirba Lisiplaste,ten dirbanciu ir daugiau yra kolegu,jeigu juos uzkres,jie šeimas turi,vaikus,bus daugiau serganciu.
sory2020-03-13
O Pivašiūnų seniūnė išskrido į Egiptą ir jai nusispjaut,kaip visada ir į viską!!!
traffix.lt