3 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
112EismasNelaimės
2020 Kovo 12d.
10

Nelaimės Putinuose kartojasi: pėsčioji Naujojoje gatvėje vėl partrenkta perėjoje (ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt skaitytojos nuotr.

Alytausgidas.lt skaitytojai informuoja apie dar vieną eismo nelaimę Naujojoje gatvėje.

Kaip ir ankstesniais atvejais, perėjoje Putinuose, gatvės dalyje tarp „Maxima“ (buv. „Paparčio“) ir autobusų stoties, vėl partrenkta pėsčioji.

Informaciją patvirtino Bendrasis pagalbos centras, kuris informuoja, kad ketvirtadienį 14.56 val. skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Alytaus mieste, Naujoji g., lengvasis automobilis partrenkė vaiką. Informacija apie įvykį perduota greitosios medicinos pagalbos stočiai, Alytaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Liudininkai tvirtina, kad eismo nelaimė įvyko antroje juostoje, perėjoje „Audi A6" partrenkė mergaitę. 

Įvykio metu lijo stiprus lietus, todėl vairuotojas mergaitės galbūt galėjo laiku nepastebėti.

ATNAUJINTA

Kaip mūsų portalą informavo policija, Naujoje g., pėsčiųjų perėjoje, „Audi“ automobilis partrenkė apie 12 metų amžiaus mergaitę, kuri buvo skubiai išgabenta į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.

PAPILDYTA

Patikslintais duomenimis, mergaitę partrenkusį automobilį vairavo vyras, gimęs 1975 metais.

 


Komentarai

10
Komentuoti
Nu,nu2020-04-14
Turi kaltės ir vairuotojai, ir pėstieji. Ne kartą buvau viduryje perėjos, kaip pesciajam reikia pereiti gatvę. Atvaro mašina, tai ir varo tiesiai ant kulnu. Tipo greičiau eik, nes jam reikia važiuoti. Tai ką aš turiu bėgti ar griūti, kad vairuotojas greičiau pralektu. Buvo ta perėja, kur nėra šviesoforo. Tai, tegu mažiau telefonais kalba ir žiūri, kur vaziuoja. O pėstieji ir per pereja, kaip eina, tai tegu pasizvalgo į abi puses. O neima uzmerktom akim. Būna vairuotojų tikrai supratingu. Sustoja ir praleidžia, kaip priklauso. Ne visi yra blogi. Patiems mums reikia būti atsargesniems. Tai va gyvenimas yra gražus, o žmonių piktų yra daug.
Alytiškis2020-03-13
baisiai neatsargiai pėstieji pradėjo elgtis po to ,kai buvo pakeistos eismo taisyklės ,jog vairuotojas privalo praleisti ir tą pėsčiąjį ,kuris artėja prie perėjos,tuo naudodamiesi pėstieji lenda po ratais ,kirsdami kampus net nepasiekę perėjos ir isšokdami į važiuojamąją dalį tiesiog prieš automobilį.
jonas2020-03-12
Kai nebuvo rekonstruota ši gatve tai buvo sudeti greiti mazinantys kalneliai.Kai gatve platino tai viska išdraske o atgal nesudejo tai va jums rezultatas.
to Ineta2020-03-12
Suprantama,bet yra ir daug asilų ir asilienių,kurie ir kurios per perėją eina net nepasidairę į šonus,suprantu,kad vairuotojas turi praleisti pėsčiuosius,bet juk už vairo sėdi ir narkotikais apsvaigę ir vartoję alkoholio,ar gal telefoną maigo,o jūs einate drąsiai,atrodo kad 9 gyvenimus turėtumėte,o neapdairumas priveda prie tokio yvykio,kaip nutiko šiai mergaitei
Ineta2020-03-12
Jau čia nebejuokinga manęs pačios šitoj perėjoj vos nenukirto,nes yra asilų vairuotojų!!!!!Dviem juostom sustojo mašina,trečia kaip ir,bet man dėjus koją pradėjo važiuot,laiku atšokau,Bukapročiai vairuot išmokit!!!!!Tai buvo pirmadienį
to Vairas2020-03-12
kaip suprantu, -lietuvių kalbos raštu egzaminą tau reiktų taip pat perlaikyti.
Vairas.2020-03-12
Gal reiketu vairuotojam visiems perlaikyti vairavimo teises. Kaip automobiliu kas du metai varoma teknykine, taip ir su vairuotojeis. Sulaikyti teises kol vairuotojes neislaiko vairavimo egzamino ir kartu teorijos. Kai viska islaiko tada vel grazinti teises. Cia musu valdzei reiktu pagalviti, ir isleisti ystatyma.
ALGIS2020-03-12
Gal ir fotografa nuskyne kad nuotrauka kreivai patalpinta
Tyhj2020-03-12
Gal pirma reikia žiūrėti į kelią o ne į telefoną nes yra silpnaprociu vairuotoju
kkk2020-03-12
ismanioji pereja?!gal laikas det sviesofora vietoj sito s.....per 1 metus 4 zmones nuskyne
traffix.lt